«
2016'nın En Güzel Bebek Patik Modelleri-modaizle (17)

Örgü örmenin modası hiç geçmeyecektir. Kış aylarının vazgeçilmezleri olan patikler ve özellikle bayanlar tarafından sevilerek giyilen patik modelleri emek harcanarak birçok ürün ortaya koyanlar ve bu emeklerini birinde bulmak paylaşmak onları çok mutlu eder. Sizlerde bu mutluluktan payınızı alabilirsiniz. Nasıl mı? Birbirinden farklı renk desenleri ile sizlere sunulan patik modellerinin yapılışlarını harfi harfine uygulayarak güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Yaparken uğraştırmayan ve özel bir zaman isteyen hatta televizyonunuzun karşısına gereken sevdiğiniz dizileri izlemiş olursunuz hem de rahatlıkla yapabileceğiniz en güzel patik modelleri bulunmaktadır.

Hem şık olması hem de sağlık açısından önemli olan patikler hiçbir zaman değerini kaybetmeden en sevdiğimiz kıyafetlerin başında olmaktadır. Birbirinden şık faklı yeni modelleri ile annelerin kızlarının çeyizi için kullanabilecekleri modelleri de bularak kızlarını farklı kılmaları mümkün. Sezonu en çarpıcı modelleri ne yazık ki eski patiklerimizden çok çok farklı bir konumdadır. Teknolojimizin gelişmesi ile her yönü ile patiklerimiz güzelleştiğini söyleyebiliriz. Akla gelmeyenler için söyleyeyim, eski dönemlerin el nuru olan en güzel patikleri anneannelerimiz, babaannelerimiz ve nineleriz kendi elleri hiç sıkılmadan örerlerdi. Kızlarının çeyizleri için torunlarından onlara kalması için hep örerlerdi.

İster evinizde isterseniz de ev gezmelerinizde birbirinden en güzel dikkat çekici modellerinden olan babet tarzı patik, bot uzun tarzı patik modellerini tercih ederek de tarzınıza tarz katabilirsiniz. El işi yapmayı hobi eden bayanlar için oldukça basit gelebilecek mükemmel patik modellerini kesinlikle yapmayı ihmal etmemelerini tavsiye ederiz. Özellikle bebekleriniz için o minicik ayaklara yakışan modelleri yaparken çiçek desenlerini, taş, renkli boncuk kullanarak bebeğinizin göz zevkini de belirlemiş olursunuz.

 

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Gönül Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *