«
23-kasim-2018-black-friday

 Neredeyse tüm dünyada büyük indirimlerin olduğu Black Friday olarak ilan edilen Kara Cuma günü tüm mağazalarda büyük indirimler olacak. Kara cuma olarak adlandırabilmesi için  bir mağazanın %40 oranında indirim yapması gerekmektedir. 

#Hangi mağazalarda kara cuma indirimi olacak?

 Zara, Zara Home, Beshka, Oysho, Stradivarius, Pull & Bear, Lc Waikiki, Koton, Mavi, Levis, Massimo Dutti gibi büyük markalar bile Black Friday indirimi yapacaklar ve neredeyse %50’ye varan indirim oranları olacak. 

#En güzeli de teknoloji mağazalarındaki indirimler

Aslında bizim konumuz tamamen moda ama Black Friday’daki teknoloji indirimlerini kaçırmak ve takip etmemek olmaz. Teknoloji mağazalarının hangilerinde indirim var derseniz eğer bunlardan bir tanesi Media Markt, Teknosa, Vatan Computer gibi teknoloji mağazaların da indirimler olacak. 

Aynı zaman da en büyük sorulardan birisi bu yıl Apple indirim yapacak mı? Evet bu yıl kara cuma da Apple’de indirim yapacak o nedenle herkes bu ayrıcalıktan yararlanacak. 

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Moda Hakkında

avatar

Moda

Moda hakkında yazmayı çok seviyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *