«
dogal-sac-modeli

 Sürekli her şeyimizi modaya uygun hale getirmeye gayret ediyoruz bundan saçımızda yoksun mu kalsın. Biz bayanlar her sabah işe gitmeden önce yağlanan saçlarımızdan, kepeklenen saçlarımızdan kurtulmak ve kolay şekil verebilmek için duşa giriyoruz.

  Ardından kimimiz saçlarına fön çekiyor, kimi yarı ıslak bırakıp krem uyguluyor. Kiminin saç konusunda bir tarzı var ve sürekli o şekilde tarıyor. Peki biraz farklı olup saçlarımızla çok uğraşmadan hem doğal hem güzel olabilir miyiz? 

 Kesinlikle hem doğal olup hem de güzel görünebilirsiniz. Bayanların tek eksiği kendine güvenli olmak. Gerçekten iyi bir saç rengi seçip saydam ten rengi makyajı yaptığınızda doğal ve güzel görünebilirsiniz. 

Kıvırcıklar bir yandan şanslı bir yandan da şanssızdır. Çünkü saçları yıkadıkları an kıvır kıvır olur ve kolay şekil almaz. Şanslı oldukları noktada hafif  jöle sürüp kabartılı bıraktıklarında saçları ve kendileri gerçekten hoş görünüyorlar bunun başlıca nedeni doğal görünmeleri. Unutmayın erkekler doğal bayanlardan hoşlanırlar. Doğal olmayanları sadece kısa süreli dikkat çeker, doğal ve kendi olanlar bayanlar ebediyen ilgi odağı olurlar.

Aşağıda sizin için patlıcan rengi saç önerisinde bulunuyorum. Eğer daha önce sıradışı bir renk denemediyseniz mutlaka uygulayın. 

Bir önceki yazımız olan En güzel Strobing Makyajı Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde nasıl yapılı Strobing, Strobing ve Strobing makyajı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *