«
2020-en-populer-etiketler

Sizlere 2020 yılında instagram’da çok beğeni almanın yollarından en önemlisi. Hepimiz, instagram’da ki resmimizin bir çok insan doğrultusundan beğenilmesini istiyoruz lakin çok çok takipçimiz olmadığı amacıyla çok beğeni alamıyoruz.

Ancak resmimizı paylaştığımız esnada en az 40-50 birey beğensin istiyorsak şayet kesinlikle size önereceğim hastag / etiketleri kullanmanız lüzumiyor.

Dikkat ederseniz şayet sizlerle instagram’da ki Türkçe en tanınmış en çok beğeni getirecek etiketleri paylaştım. 2020’nin en güncel tanınmış tagları ile siz de ön planda olabilirsiniz. Bu etiketlerin tagforlikes sitesinden farkı tamamıyla orjinal ve devamlı güncelleniyor olmasıdır.

Size alçakta kategorilerle ayrılmış şekilde en çok sarfedilen instagram etiketlerini veriyorum. Sonuç olarak siz de instagram’da tanınmış olabilirsiniz. Ne kadar çok insanın beğenisini alırsanız şayet o kadar ünlü olma şansınız var. Bu arada daha evvelce yazmış olduğum instagramda tanınmış olmak isimli konuma kesinlikle göz atmanızı isterim.

İnstagram her paylaşımda bize otuz adet hashtagyani etiket paylaşma hakkı veriyor. İnstahram’da etiketleri aktif duruma getirmeniz amacıyla başlarına # eklemeniz lüzumiyor. Örnek verecek olursak şayet #modaizle şeklinde etiket kullanabilirsiniz. Unutmayın kullandığınız tanınmış etiketlerin resminizle ne kadar alakalı olursa o kadar çok beğeni alırsınız. Mesela #modaizle etiketi sahibi olan bir paylaşım yaptınız lakin resimde kuşlar var, moda severler bundan dolayı o etiketin içersinde gezerken kuş görmeyi beklemiyor aksine moda ile alakalı bir şeyler bulmak isterler dolayısyla kuşlara beğeni gitmez.

 

O amaçla daha çoksıyla sizin amacıyla kayıp olur. O amaçla tanınmış etiketleri doğru resimlerle kullanırsanız şayet kesinlikle hakkını alabileceğini düşünüyorum. Bu anlamda sosyal medya aracı instagram aslında çok etkili bir paylaşım alanı. Resimlerinizi paylaşmadan evvelce kesinlikle filtre programlarından geçirin ki resimleriniz daha çok beğeni alsın. Bunun amacıyla size yazımızda verdiğimin yanı sıra bir İphone kullanıcısıysanız şayet resimleri İphone’nun kendi özelliği üzerinden filtrelendirip ışık dengesini ayarlayabilirsiniz. Emin olun ki bir çok filtre eklentisinden daha çok yarar sağlayacaksınız.

Sizler amacıyla alçakta ilk olarak en tanınmış Türkçe etiketleri paylaşacağım. Bu etiketler sizi lüzum mart 2019, lüzum nisan, mayıs, haziran 2019 ve sene sonuna kadar yüksek zevkler almanız amacıyla etiketleri güncelleyip duracağım. Siz de şayet güncel etiketlerle tanınmış paylaşımlar gerçekleştirmek istiyorsanız şayet instagram 2019 Türkçe tanınmış etiketlerimizi kesinlikle denemelisiniz.

2020 En POPÜLER Türkçe Etiketler 1

#2020 #geldegitme #saglamturkler #aşkileyap #turkeystagram #photographers_tr #modalojikhareketler #objektifimileçektiklerim #instagram_turkey #fotograflarim #resimlerimiz #photo_turkey #instagramcilar @modaizle #modaizle #mutluluk #turkeyphotooftheday #foto_turk #modaizle #filtreolmadan #Türkçeödüller #enpopüler #gününresimleri #paylastıkça #denimonme #ig_eurasia #benimdeklanşör

En POPÜLER İnstagram Etiketleri 2

erkek #kadın #ben #photoshoot #strikeapose #blue #green #black #blackandwhite #denimondenim #modalojikhareketler #denimonme #coloroftheday @modaizle #colors #whatiwore #outfit #blog #fashionblog #hairstyle #vsco #modalojik #vscoturkey #xoxo #workhard #lookbook #fRomabove #addiction #ambition #nails #❤️

En POPÜLER instagram etiletleri 3

men #menswear #fashion #fashionformen #fashionista #fashionblog #fashionable #modalojik #gununkaresi #bugunnegiydim #whatiworetoday #wiwt #fit #style #denim #denimondenim #streetstyle @modaizle #outfitoftheday #fashiongram #fashionlover #fashionaddict #gunaydın #tarz #gununfotografı #bugununkaresi #gununfotosu #fotograf #izmir #İstanbul

Bir önceki yazımız olan İzmir Alaçatı Ot Festivali 2020 Ne Zaman başlıklı makalemizde alaçatı ot festivali, çeşme festival ve izmir etkinlikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Sema Hakkında

avatar

Sema

Sema Demiralay Turgut Ozal University- Political Science and International Relations ! Bir modasever :)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *