«
2020-damatlik-modelleri

 Düğün telaşı içerisinde olan çiftlerin en büyük sorunlarından biri gelinlik ve damatlık seçimleridir. Gelinlerin bu konu da biraz daha zorlandığı gözler önünde olsa da erkekleri de zaman yaklaştıkça bir heyecan sarar.

 

Gönüllerine göre damatlık bulamama korkusuyla onlarda düğüne en az 1-2 ay kala damatlıklar hakkında bilgi sahibi olurlar. Her yıl çok sayıda yeni modelleriyle müşteri karşısına çıkan damatlık modelleri 2020 ilkbahar ve yaz damatlık modelleri serisinde de büyüleyecek tasarımlara yer vermiştir.

 

2020 İlkbahar ve Yaz Damatlık Modelleri

Yeni sezon damatlık modelleri bünyesinde yelekli damatlık modeli, smokin damatlık modeli, klasik damatlık takım elbise, smokin takım elbise modelleri öne çıkmaktadır.

Daha fazla takım ellbise ve damatlık takım modelleri için tıklayınız.

2020 damatlık renkleri olarak karşımıza gri, mavi, füme, krem, beyaz, lacivert ve siyah çıkmaktadır. Seçeceğiniz damatlık rengine partnerinizden önce ten renginiz karar vermelidir. Zira ten renginiz ile uyumlu olmayan damatlık ile hiç de yakışıklı durmayacaksınız. Bu da gelin hanımın da hoşuna gitmeyecektir:)

 

Damatlık seçiminde bir diğer öneli nokta da vücut tipiniz ile uyumlu olması ve tam üzerinize göre olmasıdır. Omuz kısmı geniş ve kaslı bir vücut yapınız varsa vatkalı ceketi olan modellerden uzak durmanız öneririm.

 

Damatlık altına kullanacağınız ayakkabı modelinin de damatlık rengi, modeli ve mevsim ile uyum sağlaması gerektiğini de unutmayın.

 

Damatlık Markaları ve Fiyatları

Damatlık denildiği zaman akla ilk olarak gelecek markaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 

l D’S Damat

l Vakko

l Sarar

l Hatemoğlu

l Altınyıldız

l Ramsey

l Kiğılı

Bunların dışında farklı markalar bulunsa da genel olarak tercihler bu markalardan yana olmaktadır. Markalar her yıl yeni tasarımlarını müşterilerine sunmakta ve onları en kusursuz şekilde düğüne hazırlamaktalar.

 

Bu yıl için tasarlanan 2020 ilkbahar ve yaz damatlık modelleri arasında da göz kamaştıran çeşitli modeller bulunmaktadır. Modellerin yanı sıra üzerinde düşünülen ve insanlara sıkıntı yaşatan diğer bir konu da fiyatlardır:) Yeni sezon damatlık fiyatları 1000 TL ile 2500 TL arasındadır. Kumaş kalitesi, işçilik ve model detayı arttıkça fiyatlar daha da yukarı çıkabilir.

 

Ancak şunu belirtmeliyiz ki damatlıklar tasarlanırken de satılırken de düğün telaşı içerisinde olan insanlar maddi açıdan düşünülmekte ve her bütçeye uygun damatlık modellerine yer verilmeye çalışılmaktadır.

 

Büyük markaların yeni sezon koleksiyonları arasında olan eşsiz damatlıklar biraz daha yüksek fiyatlarla satılmaktadır. Her bütçeye uygun olarak tasarlanan bu damatlıklar arasından stilinize ve bütçenize uygun damatlık bulmanız da çok zor olmayacaktır.

 

Tercih size ait olup bu kıyafetin hayatınızda giyeceğiniz en önemli kıyafet olduğunu unutmamalısınız. Net fiyat bilgilerine ise gerek damatlık markalarının kendi sitelerinden gerekse en yakınınızdaki damatlık mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *