«
anne-yani-besik-yatak-modelleri

 Eğer hamilelik dönemine girdiyseniz ilk araştıracağınız şeylerden birisi Anne yanı beşik olacaktır. Çünkü anne yanı yatakları sizin bebeğinizi emzirirken yataktan kalkmadan bebeğinizi kucağınıza alıp emzirmenizi sağlar. 

Bebekler ilk doğduktan sonra belki gecede 6-7 kere uyanırlar ve ağlarlar hemen yataktan alınıp emzirilmesi, gazının alınması ya da altının değiştirilmesi gerek. Annelerde hemen sıcacık yatağından kalkıp gidip eğilip bebekleri yatağından alıyorlar dolayısıyla bu zor oluyordu. 

Artık çok dekoratif bebek yatakları var, bu bebek yatakları bir çok mağazanın ürünlerinden ucuz. Örneğin ikea anne yanı, babybay, pierre cardin ya da bir çok ürüne taş çıkaracak gerçekten çok iyi malzemeden üretilen bir ürünümüz var. 

Değerli bir abimiz gerçekten bu işi çok iyi yapıyor hem de neredeyse maliyetine bu işi yapıyor. Beyaz, orjinal tahta rengi ya da kahverengi gibi renklerde siparişini verebiliyorsunuz. İsterseniz yanındaki koruyucuları da içinde alıyorsanız istemezseniz fiyattan düşebiliyor. 

Bu anne yanı yatakları sizin yatağınızın boyuna eşit olarak ayarlayabiliyorsunuz. Yatağın içinde süngeri ve çarşafı ile beraber geliyor siz sadece nevresimlerini alıp yerleştiriyorsunuz. 

Anne yanı üretiminde kullanılan boya malzemesi bebeğinize zarar vermeyecek kalitede bir üründen kullanılıyor o nedenle içiniz rahat oluyor. 

Resimleri aşağıdaki gibidir, sizin de beğendiğiniz olursa benimle iletişim kurarak siparişte bulunabilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan Massimo Dutti 2023 - 2024 indirim günleri açıklandı başlıklı makalemizde Massimo Dutti, Massimo Dutti indirim günleri ve Massimo Dutti indirim kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *