«
zara_en_cok_satanlar (13)

 Hepimiz herkesin en çok satın aldığına dikkat çektiği bir anlayışımız olduğu kesin. O nedenle Zara’da sitesine “Çok Satılanlar” bölümü yapmış. Eğer herkesin en çok aldığı ve en çok beğendiği ürünleri incelemek istiyorsanız eğer galerimize bakmanızda fayda var. 

 Zara sık sık gerek indirimler, gerek promosyonlar gerekse de “Özel Avantajlı Bayan Giyim” bölümlerinde ürünlerini günden güne zenginleştiriyor. Böylelikle dar bütçeli insanlarda bu popüler ürünlerden yararlanmış oluyorlar. 

Zara’nın en çok satılan ürünleri direkt mağazadan alınan ürünlerden yanı sıra, internet sitesinden alınan ürünlerin toplamını analiz ederek alınan bir istatistik haline geliyor, bu nedenle herkese hitap ediyor. 

Güncel en çok satılan Zara kıyafetlerine bakacak olursa eğer “çiçek desenli elbiseler” bir hayli fazla satılmış. Hatta aşağıdaki ispanyol paçalı kot ile pembe botun çok satılmış olma olasılığı beni cidden korkuttu. 

Onun dışında kahve yeşil tonlu geçişleri olan Zara kıyafetleri ve elbiselerinin çok fazla satılıyor olması normal. 

Peki bu çok satılan ürünleri her yürüdüğüm yolda herkesin üstünde görürsem eğer benim almamın ne önemi var. Tabi ki öyle olmuyor Türkiye’de milyonlarca insan var ve bu çok satılan ürünleri ele alırken içine tüm dünyada giriyor. 

Dikkatimi çeken yavaş yavaş dar paça pantolonlar gidiyor, yerine üstten dar ama alta doğru bollaşan ve ispanyol paçayı andıran kotlar geri geliyor. 

Kotlarda yırtık modası bu sene de değerini kaybetmiyor hatta eskilerin modası taşlama tasarımlar daha ön plana çıkıyor. 

Siyah her zaman ki gibi sezonun bankosu ve olmazsa olmazlarından birisi gerek dışarı çıkarken gerekse de özel bir yere katılırken en çok satılan ürünlerden birisi olan siyah elbiseleri görmek beni şaşırtmadı. 

Bu sene kumral saç moda olacak yani doğal açık renkler o nedenle elbise geçişlerinden pastel tonlara daha çok yer verilecek çok fazla renk geçişlerinde frapanlığa el verileceğe benziyor. 

Özellikle yazın giyeceğimiz elbiselerde dikkati çeken dar olması ve bol rahat durması gibi görünüyor, çizgili modellerde özellikle vücud hatlarınızı daha güzel ve çekici gösterebilir. 

Eğer siz de Zara’nın en çok satan ürünlerini takip ederek kim ne giyiyor nasıl davranıyor bilgi sahibi olabilir ve modanın gerisinde kalmayabilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *