«
sac-modelleri

2017’de En Çok Kullanılacak Olan Saç Modelleri

 

            2017 yılında saç modellerinde oldukça önemli değişiklikler yaşanacak. Sizler için hazırladığımız en trend saç modelleri ile siz de saçlarınızla bu yıla damganızı vurabilirsiniz.

 İşte 2017 ilkbahar yaz saç modelleri :

 

 1- Uzun Saç Modası :

 

 Eski yıllarda oldukça moda olan ancak uzun süredir çok sık tercih edilmeyen uzun saç modelleri bu yıl tekrar popüler olmaya devam edecek. Kısa saç modeline sahip olanlar ise postişlerle istedikleri boyda uzun saçlara sahip olabilecek.

 

 2- Bob Saç Modeli :

 

 Kısa saçlı olanların tercih edeceği ve 2017 yılına damga vuracak olan bir başka saç modeli ise Bob saçlar olacak. Dağınık ve kat kat kesilmiş Bob modeli saçlarınız ile siz de bu yaz saçlarınızla büyülemeyi başarabilirsiniz.

 

 3- Dağınık Dalgalar :

 

 Sizlere daha cool bir görünüm kazandıran ve kullanımı rahat olan dağınık dalgalı saç modeli de bu yıl karşımıza sıklıkla çıkacak.

 

 4- Balerin Topuzu :

 

 Bir kaç sene öncesine kadar moda olan balerin topuzu saç modelleri bu yıl tekrar bayanlar tarafından tercih edilmeye başlanacak.

 

 5- Kakül Modası :

 

 Her ne kadar uzun süredir demode olsa da kakül modası 2017’de tekrar geri dönüyor. Sizlere daha genç ve enerjik bir görünüm kazandıran kakül, yüz ifadenizin de daha yumuşak görünmesini sağlamaktadır.

 

 6- Yandan Ayrılmış Saçlar :

 

 2017 yılında dikkat çekecek olan bir başka saç modeli ise yandan ayrılmış saçlar olacak. Siz de saçlarınızı ortadan ayırmak yerine bu yıl yandan ayırarak daha farklı ve havalı bir görünüm kazanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Massimo Dutti 2023 - 2024 indirim günleri açıklandı başlıklı makalemizde Massimo Dutti, Massimo Dutti indirim günleri ve Massimo Dutti indirim kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *