«
suat-öldü-mü

 Gerçekten etkileyici bir sezon finali ile gelen Arka Sokaklar dizisinde son bölümde yine bir kayıp var. Arkak sokaklar sizinde son final bölümünde Hüsnü’nün karısı Suat ölüyor mu? Evet arkadaşlar yapılan dizi incelemer sonucunda Hüsnü’nün karısı Suat hayatını kaybediyor. Yani önümüzdeki sezon artık olmayacak.

23 Haziran 2017 cuma günü saat 20:00’da Kanal D ekranlarında yayınlanacak Arka Sokaklar sezon finali hepinizi ağlatacağa benziyor. Fragmanda Selda Bağcan’ın Bu hayat Böyle parçasıyla daha da hüzünlü hale gelen Arka Sokaklar dizisi ekranlara gerçekten kötü veda ediyor. Hüsnü Çoban’ın karısı, Suat Çoban 4 çocuk annesi o dağ gibi kadın ölüyor.

İlhan Kansu intikam almak için ekibe bir saldırı düzenliyor ve saldırı sonuncunda sadece Hüsnü Çoban’ın karısı yara alıyor ve ne yazık ki kurtarılamıyor. Haberi duyan çocukları Metin ile Tekin fragmanda yıkılıyorlar. Peki gerçektende Suat ölecek mi yoksa bir şans kurtulup kurtulmadığını bir sonraki bölümde mi anlayacağız hepbirlikte izleyelim.

Bir önceki yazımız olan Massimo Dutti 2023 - 2024 indirim günleri açıklandı başlıklı makalemizde Massimo Dutti, Massimo Dutti indirim günleri ve Massimo Dutti indirim kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *