«
ateşli-öpüşmek

 İkili ilişkilerde çiftlerin birbirine kimyalarının ısınması, etkilenmeleri ve belki de aşık olmaları karşısında hissedilen duygunun ifade edilişi arzuların dışa vurumudur öpüşmek. Cinsel açıdan ilk yaşanan en özel anıdır öpüşmek. Erkek ve kadına farklı şeyler ifade etmesine rağmen her ikisinde bıraktığı ortak özellik ise romantizmdir.
Öpüşmek doğal bir his ile yaşanır ve kişiler arasında birbirine uyum varsa fazla bir çaba sarf edilmez. Ne kadar kimyanız uysa aşkta olsa kendi doğal haliyle güzel dahi olsa öpüşme bazen itici gelebilir ve kişileri birbirinden uzaklaştırabilir. Bunun için kişilerin dikkat etmesi gerekenlerde vardır.
Nefes öpüşmede en etkili olandır. Freş bir nefes kokusu öpüşme anında yaşanan tükürük salgısının bile birbirine geçmesinde sorun teşkil etmez. Freş nefes derken ağza alınan bir sakız veya şekerden bahsetmiyorum. Nefesin kokmaması ve dişlerin temiz olması gerekir. Öpüşmek ne kadar kaçınılmaz olsa da bu tür bir sorun karşısında öpüşmenin şiddeti ve süresi kısa olacaktır.
İnsanların arasındaki etkileşimi arttıran ve cinsel çekim yaratan sekste de en önemli etkileri yapan beş duyumuzdur. Kokusal, işitsel, tatsal, dokunsal ve görsellik. Öpüşme sırasında afrodizyak etkisi yaratan ve kişileri etkileyen kokular öpüşmenin etkisini arttıran bir güce sahiptir.
Kadınlar için öpüşmek oldukça özeldir. Sahiplenme, özel olduğu hissi, arzulandığı hissini verdiği için erkeğe göre daha özeldir. Hissederek yaşadığı bir olaydır. O yüzden onu öperken sarılmak ellerinizle kendinize çekerek belinden kavramak bu duyguyu daha fazla hissettirecektir.
Öpüşürken sıcak ve içten olmak kışkırtıcı bir etki bırakmak hatta onu yatağa kadar çılgınca götürmek mümkün. Bunun için öpüşürken tükürüklerinize sahip çıkmalısınız. Islak bir öpüşme ve dilinizi gırtlağına sokmayı denemeyin bu kadınlar arasında pek sevildiğini söyleyemeyiz. Eğer dilini kullanıyorsa ve bu hoşunuza gittiyse devam etmesi için ona müsaade edin sizde ağzınızı açıp dilinizi çıkartmayın.

Bir önceki yazımız olan Alsancak Moda Günleri 2-3 Nisan 2016 başlıklı makalemizde 2016 alsancak moda günleri, 2016 moda günleri ve alsancak moda günleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *