«
zara-indirim

Mart ayına çok özel güzel indirim günleri ile yine Zara sizinle. Zara ve Bershka gibi Zara’nın bünyesinde olan inditex grubunun indirim günler bu ayda devam ediyor. Siz de modaizlecom’u takip edin, son dakika kimsenin haberi olmadığı indirimlerden yararlanın. 

Biliyorsunuz Zara‘nın 2016 mart ayı indirimi 06 Mart’da başladı. Ben de hemen Zara’ya gittim tabi. Daha sonra bir sürü alışveriş yaptım. Basic’ler 7,99TL kazaklar 19,99TL bluzlar 29,99TL olduğunu görünce torba dolusu alışveriş yapmadan edemedim. Hal böyle olunca neredeyse tüm raflar boşalmaya başlamış. Zara‘dan çıkış hemen Pull and Bear’a geçtim ve baktım ki ayakkabılar 19,90 olmuş hemen bir kaç çift beğendim ama bir kaçının numarası kalmamış orda üzüldüm açıkçası :( ama olsun ordan tekrar durmak yok devam dedim ve Bershka’ya geçtim uzun zamandır almak istediğim bir kaç aksesuar ve kot vardı baktım kotlarda 29,90 olmuş ve aksesuarlar 14,90 civarında hemen bir kaç tane aldım neredeyse altıyüz liraya yakın alışveriş yaptım ama bu alışverişi sezonda yapmış olsaydım eğer bin liranın üstünde verecektim o nedenle çok mutluyum size de Zara İnditex Türkiye grubunun mart 2016 indirimlerini kaçırmamanızı öneririm.

***İndirim Tarihi: 06 Mart – 30 Mart 2016 Arası***

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar