«
Bayan Siyah Pantolon Modelleri 2016- modaizle (4)

Bugün ki makalemde size siyah pantolon modellerinden bahsedeceğim. Her bayanın renk olarak tercih ettiği siyah rengini elbise, gömlek, bluz, kazak ve trikolarda kullandığımız gibi pantolonlarda da tercih ediyoruz. Bu tercih sebebimiz her insanın farklı olabileceği gibi kullanım alanıda zevklerde her insana göre değişebiliyor. Kimi siyah renginin zarafetinin olduğunu düşünürken kimi kilosundan şikâyetçi olduğunu renkliye göre koyu renk olan siyahın bi nevi bunu kapattığını ince gösterdiği düşünülerek tercih sebebi oluyor.

Birde şöyle bir şey vardır ki siyah pantolon üzerine kombin yapmakta diğer renklere göre daha kolay olduğu düşüncemizde yok değil. Siyah pantolon kalıp olarak ister dar ister bol paça ister boru paça olarak kullanım alanları çeşitlidir. Kombin olarakta sıkıntı çekilmemesi dahada güzel ve tercih sebebi. İstenilen her alanda rahatça kullanılabileceğinizi düşünüyorum. Size benim karşılaştığım bir bakış açısından bahsetmek istiyorum. Kimi insanlar için siyahın bu olumlu etkileri değişebiliyor demiştim. Siyah pantolonla ilgili bu düşüncelerimden bahsettiğim yada bir ortamda konusu geçtiğinde bazı arkadaşlarımın kendi fikirlerine şahit olduğumda pantolonda daha çok ruh halini yansıtan daha cıvıl cıvıl daha göze çarpan renkleri tercih ettiklerini siyahın kendisi üzerinde olumsuz etki yarattığını söyleyenlerimizinde olduğuna şahit olmuştum. Ruhunu giydiklerinde de hissetmek bu olsa gerek. Düşündüm de benim içinde bu doğru. Bende siyahın vermiş olduğu asaleti seviyorum. Benim içinde severek giymemin ruhuma hitap eden mutlu olduğum tarafı bu oluyor. Bunun yanı sıra sağladığı, siyahın bütün renkleri üzerinde taşıyabilmesinden gelen rahatlık herşeyi tamamlıyor. Benim siyah pantolonda tercih ettiğim modele gelecek olursam dar paça modelidir. Eğer çok göze çarpan kilonuz yoksa kesinlikle her bayanın tercih etmesini isterim. Bana göre diğer modellere göre çok daha albenisi olduğunu ve şık durduğunu düşünüyorum. Dikkat ettiğim en önemli şıklığı tamamlayan kısmınında kesim olduğunu düşünüyorum. Dar paça pantolonun tamamlayıcı boyu bilekte kesilmiş olanıdır. Dar paça pantolonda dağınık görünüm olan bir paça bütün ahengini öldürür. Yüzden bedeninize göre düzenli ölçülmüş, boyu bilekte olmalıdır. Her şey bir düzen içinde olduğunda göze daha hoş gelecektir. Bu yüzden sade ve şıklıktan yanayım. Pantolon üzerinde çok fazla desen ve aksesuarın hoş durmadığını sadeliğin daha zengin durduğunu belirtmek isterim. Günlük yaşantınızda sizde siyah pantolon tercihinizle çok daha rahat kombinler yapabilir, şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Gönül Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. hayrunnisa yılmaz

    Yani bu pantolonlardan daha iyisini hatta şahanesini gördüm