Boğazlı Kazak Modelleri 2016

Boğazlı kazakları seven veya sevmeyen çoktur. Bu yazı sevenlerin ilgisini çekse de sevmeyen hanımların da okuması yararlı olacaktır çünkü boğazlı kazaklar her hanıma yakışan nadir ve doğru kombinle çok şık olunabilecek kıyafetlerden biridir. Her zaman modanın içinde olan boğazlı kazak trendine siz de katılın. Boğazlı kazaklar bence her hanıma yakışan hem rahat hem de zarif gösteren aynı zamanda sıcak tutan bu kışın da sizlerin favori kıyafetlerinizden olacaktır.

 

2016 Siyah Örgülü Boğazlı Kazak Krem Örgülü Boğazlı Kazak 2016

Güzel, sade bir boğazlı kazak her kombine uyum sağlayan adeta kurtarıcı diyebileceğimiz üst giyimlerinden.

2016 Siyah Düz Boğazlı Kazak Mavi Boğazlı Kazak

Örneğin siyah bir boğazlı kazak, sıfır kollu, yuvarlak yaka bir elbise ya da boyfriend denim bir pantolonla kombininize spor ve rahat bir hava katacaktır.

Beyaz Elbise içi Boğazlı Kazak

6

Trend bolluğu yaşadığımız bu sezonda boğazlı, balıkçı yaka kazaklar üst giyimlerde başı çeken kıyafetlerden… Boğazlı kazakların uzun kollusunun yanında sıfır veya kısa kollusu da trendler arasında.Özellikle yüksek bel alt giyimlerle çok tarz duran kazakları kombinlerinizde mutlaka kullanmalısınız.

Beyaz Kısa Boğazlı Kazak Bayan

Boğazlı kazakları sırf boğazlı olduğu ve kendilerini sıktığı için tercih etmeyen hanımlara ise yarım boğazlı kazakları denemelerini tavsiye ederim. Yarık boğazlı kazaklar da normal boğazlı kazaklar kadar çok şık duran ve trend de olan üst giyimlerdendir. Fitilli olan boğazlı kazaklar ise daha çok esneme özelliği olduğu için sizi şık yaparken rahat da ettirecektir.

Mini Kot Eteklı Kombin Boğazlı Kazak

Kombinlerinizde boğazlı kazakların vücudu saran formlarının yanında oversize olanları da kullanabilirsiniz. Her ikisi de hem rahat etmenizi hem de tarz görünmenizi sağlayacaktır.

Kısa ve Kolsuz Boğazlı Kazak Modelleri

Boğazlı kazaklar her ortama ayak uydurabilecek bir üst giyimdir ve rahatlığıyla, şıklığıyla kombininizi tarz yapmada başrol oynayabilir.

Az Boğazlı Kotla Giyilen Boğazlı Kazak

Boğazlı kazaklar kombini kolay yapılabilen üst giyimlerden ve sayısız kombini yapılabilir. Fakat doğru yapılan kombin sizi tarz ve şık gösterir.

Az Boğazlı Kotla Giyilen Boğazlı Kazak

Gelin yaptığım örnek kombine birlikte bakalım

2016 kazak modelleri kombin

Sıfır kollu, sarı çiçekleri olan elbisenin içine giyeceğiniz siyah, boğazlı kazak, takacağınız sarı çanta, saat, tercih edeceğiniz yarım çizme ayakkabı ve yılın trendi olan geniş şapka ile çok şık olacaksınız.

Sizlerle kendi yaptığım siyah balıkçı yaka, fitilli kazak, yüksek bel, bol paça bir pantolon ile yaptığım kombini paylaşmak sizler de şık ve çok zarif görünüme kavuşabilirsiniz.

Kısa Kollu Siyah Kazak ve İspanyol Paça

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.