İzmir’in H&M Mağazası Nerede Ne Zaman Açılıyor

En sonunda H&M İzmir‘e açılıyor. Evet duyduk duymadık demeyin, uzun süredir İzmir gibi bir yerle dalga geçercesine bir tek mağaza bile açmayan H&M sonunda İzmir Point Bornova AVM’de açılıyor.

#1H&M Mağazası Hangi Şehire Açılıyor

H&M mağazaları İzmir’e açılıyor. İzmir’in Bornova ilçesindeki Yeşilova semtine açılıyor. İzmir otogarın tam karşısına açılan Point Bornova Avm merkezinin içinde olacak olan H&M alışveriş için sizleri bekliyor.

Omuzları açık elbise 100TL
Omuzları açık elbise 100TL

#2Nedir bu H&M çılgınlığı?

H&M aslında yıllardır yurtdışında yaşayan bir marka. Amsterdam, Almanya derken Türkiye’ye açılalı seneler oldu. Fakat alışverişin bu kadar potansiyal olduğu bir şehirde bu açılması neden bu kadar uzun sürdü düşündürmüyor değil hani.

file üst hm
Üst file 35TL

#3H and M’de neler satılıyor?

Bir tekstil mağazası olan H&M, Kadın modası, erkek modası, çocuk modası ve bir çok tekstil ürününü çok makul fiyatlara satın alabilirsiniz.

#4Yurt dışında yaptığım alışveriş hakkında.

Yurtdışına Almanya’ya gittiğimde tanımıştım ben bu mağazayı. İlk gözlemlediğim çokta ucuz olmadığıydı aslında. Çünkü bir gömlek 25Euro, bir bot 55euro olunca dolayısıyla bizim ülkenin hesabına göre bizi aşıyordu. Fakat Almanya için 25Euro’da 25TL mantığında olduğu için gayet ekonomik diyebiliriz.

HM Ayakkabı 100TL
HM Ayakkabı 100TL

#5H&M İzmir’de fiyatları nasıl olacak?

H&M’in İzmir’de ki fiyatlarınında bir Zara’dan, Pull and Bear’dan ya da bir Bershka’dan daha ucuz olacağını hiç sanmıyorum ne de olsa bir indetix grubu ile yarışacaklardır o nedenle aynı çıtada gideceğini düşünüyorum. Özellikle de H&M web sitesini incelerseniz eğer fiyatların çokta makul olmadığını göreceksiniz.

hm nereye açılıyor

Mesela bu şifon elbise 50TL’miş. Ben bu elbiseyi yıllarca giyebileceğiniz kalitede bir kumaştan yapıldığını hiç sanmadığım için fiyatı biraz yüksek buldum açıkçası. Makalemin sonuna gelirken eklemek istediğim eğer H&M indirimleri takip etmek isterseniz linkimize tıklayabilir ve sayfamıza yorum bırakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.