«
cep-telefonu-instagram-girilmiyor

Sizin için bu konuyu seçtik çünkü bir çok kullanıcı, masaüstü bilgisayarından değilde, cep telefonumdan instagram’a giremiyorum diye yorumlar bırakıyor. Biz de sizler için mobil ile neden instagram hesabınızı kullanamadığınızla ilgili bir makale paylaşmak istedik. Böylelikle instagram hesaplarında yaşanan hata mesajlarını, sorunları çözmeye çalışalım istedik.

Sitemizde instagram ile ilgili bir çok hata çözümü mevcut. Sizinde yaşadığınız güncel bir instagram hatası varsa eğer bizimle yorum üzerinden paylaşabilir, hataları çözümleyebilirsiniz. Genellikle cep telefonlarının en başlıca sorun yaşanan yazılımı Android oluyor. Büyük ölçüde Ios ile sorun yaşanmıyor. Çünkü ios kapalı bir yazılım olduğundan, yaşayacağınız hatalar ve sorunlar belli ve sabit. O nedenle genellikle hatalarda şikayet eden üyelerimizin kullandıkları telefonlar iPhone 4s, 5, 5s, 6 ya da 6s olmuyor. Geneli Android tabanlı yazılımlardan kaynaklanıyor. Siz de sorunlu bir instagram hesabı kullanmak istemiyor, sık sık ban şikayetlerinden ötürü instagram hesaplarınızın kapatılmasını istemiyorsanız eğer mutlaka bir Apple iPhone edinmenizde yarar var. Kiminin bütçesi 5’e yeter kiminin de 6s’e yeter ama sağlıklı ve güvenli bir deneyim için tavsiyemi duydunuz. Sitemizde arama yaparak diğer instagram hataları ile ilgili çözümler üretebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Neden Açılmıyor - Akış Yenilenemedi Hatası - Çözüldü başlıklı makalemizde akış yenilenemedi hatası çözümü, instagram açılmıyor wifi ve instagram akış yenilenemedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *