Trivia Crack Güncel Soru ve Cevapları Satılmaya Başlandı

Bir oyun düşünün ki hızlıca popüler olsun ve insanlar tarafından fazlasıyla kullanılmaya başlasın. Trivia Crack Türkçe oyunu o kadar popüler oldu ki bazı kitap evleri Trivia Crack güncel çıkmış soru ve cevap kitabı satar oldular. Bir kısmın deyimine göre Türkiye’deki soruların Avrupa ülkelerindeki sorulara oranla daha kolay olduğunu söylüyor. 

Oyun gerçek kişilerle oynanıyor ve isterseniz eğer oyuna karşıda oynayabiliyorsunuz ama rekabet size göreyse eğer dilediğiniz biriyle de kapışabiliyorsunuz. Faka genellikle cihaz sizi gerçek ama tanımadığınız farklı bir çok kişi ile karşılaştırarak yarışmanızı sağlıyor. Bir çark çevirerek kategoriler içinden seçim yapıyorsunuz ve size ilgili sorular çıkıyor. Eğer siz de genel kültürünüzü, spor bilginizi, tarih bilginizi, coğrafya ve sinema bilginizi geliştirmek istiyorsanız eğer bir müddet Trivia Crack oyununu indirip oyanıyın eminim azda olsa faydasını göreceksiniz.

Bazıları ise bu oyunu o kadar çok önemsiyor ki Trivia Crack hilesi bile araştırıyor. Hatta kendi kendine Trivia Crack hile yaparak bir sorunun yanlışını iptal edip tekrar oynayabiliyor. Eğer siz de Trivia Crack hilesini öğrenmek ve tüm soruları doğru yanıtlamak istiyorsanız eğer mutlaka aşağıdaki videomuza göz atmalısınız.

<iframe width=”420″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/yJeG7JrrYas” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Bir önceki yazımız olan Media Market İndirim Günleri %40 başlıklı makalemizde çalışan indirim kuponu, Media Market indirim günleri ve Media Market indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.