«
Trivia-Crack-hilesi

Bir oyun düşünün ki hızlıca popüler olsun ve insanlar tarafından fazlasıyla kullanılmaya başlasın. Trivia Crack Türkçe oyunu o kadar popüler oldu ki bazı kitap evleri Trivia Crack güncel çıkmış soru ve cevap kitabı satar oldular. Bir kısmın deyimine göre Türkiye’deki soruların Avrupa ülkelerindeki sorulara oranla daha kolay olduğunu söylüyor. 

Oyun gerçek kişilerle oynanıyor ve isterseniz eğer oyuna karşıda oynayabiliyorsunuz ama rekabet size göreyse eğer dilediğiniz biriyle de kapışabiliyorsunuz. Faka genellikle cihaz sizi gerçek ama tanımadığınız farklı bir çok kişi ile karşılaştırarak yarışmanızı sağlıyor. Bir çark çevirerek kategoriler içinden seçim yapıyorsunuz ve size ilgili sorular çıkıyor. Eğer siz de genel kültürünüzü, spor bilginizi, tarih bilginizi, coğrafya ve sinema bilginizi geliştirmek istiyorsanız eğer bir müddet Trivia Crack oyununu indirip oyanıyın eminim azda olsa faydasını göreceksiniz.

Bazıları ise bu oyunu o kadar çok önemsiyor ki Trivia Crack hilesi bile araştırıyor. Hatta kendi kendine Trivia Crack hile yaparak bir sorunun yanlışını iptal edip tekrar oynayabiliyor. Eğer siz de Trivia Crack hilesini öğrenmek ve tüm soruları doğru yanıtlamak istiyorsanız eğer mutlaka aşağıdaki videomuza göz atmalısınız.

<iframe width=”420″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/yJeG7JrrYas” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Bir önceki yazımız olan İnstagram Neden Açılmıyor - Akış Yenilenemedi Hatası - Çözüldü başlıklı makalemizde akış yenilenemedi hatası çözümü, instagram açılmıyor wifi ve instagram akış yenilenemedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *