«
Point-Bornova-izmir

Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden birisi olan, İzmir otogar’ın karşısında yeni açılan ve moda mağazalarının en devlerini barındıran Point Bornova’nın indirimli günlerini kaçırmayın. Bir çok AVM’de olmayan mağazaların olduğu Point Bornova’da siz de en elit dükkanların indirimlerinden haberdar olun. Aslına bakarsanız Point Bornova’da Koton ve Defacto’ya verildiği kadar hiçbir mağazaya yer verilmemiş ama en azından dükkan açmalarına izin verilmiş.

Zaten hepimizin bildiği H&M Point Bornova2nın gözdesi ve en büyük mağazalardan biriside onlarda. Şu günlerde İzmir Point Bornova’da indirim günleri mecut ve bir çok kişi bu indirimlerden faydalanıyorlar. Sisley ve bunun gibi benzeri çok bilinmeyen ama kaliteli mağazalarda aslında çoğu zaman indirim yapıyorlar ama 220TL’lik bir kotu ancak 180TL’ye alabiliyorsunuz evet kesinlikle doğru söylüyorum buna şahit oldum. Bununla birlikte en büyük mağazalardan birisi olan Koton’da her hafta ciddi indirimler oluyor. Heryerde olduğu gibi olmasa da siz de koton indirim günlerini oradan takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *