«
deri_mont_modasi3

 Hiçbir zaman modası geçmeyecek olan deri ceket 2015 kış sezonunda da yine moda oldu. Modayı izleyenler bilirler, herkesin üstünde yine motorcu misali deri ceketler türedi. Geçtiğimiz yıllardaki renkli montların kullanımı yavaş yavaş rafa kalkıyor deri kullanımı artıyor gibi.

deri_mont_modasi3

Deri ceket seçiminde öncelikle karar verilmesi gerekenlerden biri; imitasyon derimi yoksa gerçek derimi alacağınızdır. Eğer uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz deri bir ceket sahip olmak istiyorsanız gerçek deri almakta fayda var hem imitasyon deriye nazaran daha sıcak tutacak ve daha uzun sağlam kalacaktır. Bu tür deri ceket alımlarınızı sadece deri ürünleri satan mağazalardan almaızı öneririm. Eğer daha çok kafanızda tarz bir model varsa eğer siz de bendensiniz :) Ektede koyduğum resimlerde iki adet deri ceket modeli var. İkisinide Zara’dan seçtim, bu duruma gelinceye kadar çok mağaza eledim ama Zara beni bu konuda tatmin etti doğrusu. İki deri ceketin arasında kalmıştım biri daha detaylı fermuarlı ve tarz bir ceketti, diğeride daha sade düz hatları olan bir ceketti. Her yerde kullanabilmek amacıyla ben sade olan yani ikinci resmi seçtim. Hem kalitesi hem de duruşu diğerinden daha iyiydi.

deri_mont_modasi_4

Sizler eğer birinci resimde karar kıldıysanız onuda öneririm sonuç olarak kullanım alanlarınıza ve tarzınıza göre değişecek bir durum.

Bol şans :)

Bir önceki yazımız olan Bugün Facebook Neden Açılmıyor başlıklı makalemizde bugün facebook açılmadı, facebook ve facebook açılmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *