«
siyam_kedisi_modaizle.com

Eve taşındıktan ve evlendikten sonra uzun zamandır bir evcil hayvan almayı düşünüyorduk eşimle fakat eşimin hayvanlara olan tedirginliği yüzünden çekimser davranıyorduk. Geçtiğimiz hafta en iyi arkadaşım (#modalojik) annesini kaybetti, bu sebeple sıklıkla evlerin, ziyaret ettik onlarda da cocker cinsi bir köpek var adı Daisy.

D aisy toplamda sekiz senedir onlarla birlikte yaşıyor artık ona köpek demek çok zor. Çok fazla hisli ve akıllı bir kız :) Daisy’nin eşime olan yaklaşımı ve yakınlığı onu hayvanlara olan korkudan birazda olsa uzaklaştırdı. Tamda bu sırada bir arkadaşım yavru bir kedi aldı hep ondan bahsediyordu harika bir Siyam yavrusu aldığı yerde daha kardeşleri varmış ve bir aile arıyorlarmış. 6 Ekim 2014’de doğmuşlar henüz iki aylıklar sütten daha yeni kesilmişler ve o kadar güzeller ki burada yazmakla bitmez. Aklıma bir fikir geldi ve kediyi ailemize katma kararı aldım, bundan eşime bahsettiğimde de onun da bu fikir çok hoşuna gitti.

Şimdi Rüzgar ile birlikte tam üç kişilik bir aile olduk. Zamanla büyümesinden ve yaptıklarından size bahsetmeye çalışacağım. Şimdilik çok oyuncu, ilgi isteyen, uyumayı seven bir yavru olduğunu söyleyebiliriz.

 

siyam_kedisi_oyuncu

Bizim kedi çizgilmlere sardı, meğer ilgisi varmışta biz bilmiyormuşuz :)

Bir önceki yazımız olan Bugün Facebook Neden Açılmıyor başlıklı makalemizde bugün facebook açılmadı, facebook ve facebook açılmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *