«
bedelli-askerlik-e-devlet-ödemesi

Bedelli askerlik başvurusu yapmak isteyenler ve askerlik şubelerinden iki kere sıra beklemek istemeyenler e-devlet üzerinden de bedelli askerlik başvurusu yapabilirler. Böylelikle iki kere askerlik şubelerine gidip bedelli sırası beklemenize gerek kalmayacak.

E-devlet kapısı üzerinden askerlik başvurunuzu başlatın size seri numaralı barkotlu özel bir belge verilecek. O belgede iban numaraları yazıyor, ilgili bankalara giderek hesaba ödemenizi yapın. Hemen ardından ıslak imzalı dekontlarınızı alarak ilgili askerlik şubenize gidip başvurunuzu yapın.

Artık siz de askerlik görevinizi bedelli olarak yerine getirmiş bir vatandaş oluyorsunuz. Hiçbir şekilde askere gitmeden askerlik görevinizi edevlete başvuru yaparak halletmiş oluyorsunuz.  Bu kadarlamı bitecek demeyin eğer sizin e-devlet hesabınız varsa hemen giriş yapın ve çıktı alın askerlik şubesine başvurun.

E-devlet başvuru sayfası için tıklayınız

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Bugün Facebook Neden Açılmıyor başlıklı makalemizde bugün facebook açılmadı, facebook ve facebook açılmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *