«

Yıllar insanların alışkanlıklarını çok çabuk değiştiriyor. Bundan en fazla yirmi yıl evvel babalarımız ya da annelerimiz daha çok çay içerlermiş favori içecek olarak ama günümüz 2015 yılında popüler içeceklerden biri kahve oldu. Kahve insanlarımız tarafından oldukça kabullendi ki, kahve dükkanları açıldı.

nespressp-inissia-kahve-makinasi (1)

Zaten Türk kahvesine olan merağın hiçbir zaman geçmediğini söyleyebiliriz fakat bu amerikan kahvesini hayatımıza kim soktu. Kahvenin kaynağı, Habeşistandır. Kahve günümüze kadar bir çok değişime uğramıştır. Bu değişimi fırsat bilen insanlar kahve dükkanları açarak kahveyi çeşitlendirmişlerdir. Gerek İtalyan kahvesi gerekse Brezilya kahvesi en ünlü kahvelerden biridir. Şimdi sizlere Nespresso‘nun inissia makinası ile hazırlanmış harika nespresso kapsül kahve latte macchiato katlı şekilde nasıl yapılır video ile izleyerek göreceğiz.

https://www.buynespresso.com/tr_tr/

Bir önceki yazımız olan Bugün Facebook Neden Açılmıyor başlıklı makalemizde bugün facebook açılmadı, facebook ve facebook açılmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *