En güzel Zara erkek kazak modelleri

Zara devamlı olarak banko kazak modelleri ya da havanın durumuna göre en şık yerlerde bile giyilebilecek banko kazaklar ya da kıyafetler üretiyor. Ben de gittim gördüm ve en çok moda olan ve gözüme kestirdiğim kazak modellerini sizinle paylaşıyorum.

zara kazak modelleri

İlk modelimiz kazaktan öte daha sarın bir model. Fiyatı 100TL ve rengi lacivert. Üzerindeki desen ve işlemelerin rengi beyaz gerçekten gri bir pantolonla çok şık duracak bir kazak modeli. Gerçekten Zara’ya girdiğimde ilk almaya karar verdiğim kazak modeli oldu.

zara kazak

Bu ikinci kazak modelimiz ise çoğunluğu yünden yapılmış. Dokunduğunuzda bile bunu hissettiriyor. Fakat yünün batmasından hoşlanmayanlar sevmeyebilirler. Yeşil ve kırmızının uyumu dikkat çekiyor. Gri kazağımızın altına siyah bir kot pantolonla harika bir uyum sağlayabiliriz. Bu kazağımızın fiyatıda 125TL.

Zara’nın indirimlerini kaçırmamak ve yeni sezon modelleri hakkında kombinlemeler ile ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer takipte kalın. Bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.