«
Pınar Altuğ ile Ramazan Lezzetleri

 Evet yanlış duymadınız yılların çekici oyuncusu Pınar Altuğ Ramazan ayında iftar sofralarımız için menü tarifleri veriyor. Ramazan ayının başında başlayan Pınar Altuğ ile Ramazan Lezzetleri programı tüm hızıyla devam ediyor. Neredeyse 13. bölümü bile geri kaldı ve ciddi izleyici kitlesine ulaşan Pınar Altuğ mankenlikten tekstile, oyunculuktan televizyon programcılığa kadar neredeyse soyunmadığı iş kalmadı diyebiliriz. 

 Program hergün Fox TV ekranlarında tek parça olarak yayınlanıyor ve ciddi oradan izlenme rekoru alıyormuş. O nedenle herkesin kafasına “ramazan sonrası başka bir program veya projede yer alacak mı” sorusu geliyor. Eğer her konuda bir kadın bu kadar başarılı olabiliyorsa neden yer almasın öyle değil mi?

 Bugünkü son bölümünde gördüğüm kadarıyla ramazan ayında yenmesi ağır olmayan tam iftarlık yemek tarifleri veriyor. Genellikle diğer ramazan programlarına alternatif bir televizyon programı yapan Pınar Altuğ izleyicilerine hem görsel açıdan bir güzellik katıyor hem de yemek tarifleri açısından. 

Bir önceki yazımız olan Massimo Dutti 2023 - 2024 indirim günleri açıklandı başlıklı makalemizde Massimo Dutti, Massimo Dutti indirim günleri ve Massimo Dutti indirim kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *