«
2016-is-kadini-kiyafetleri-moda-izle (30)

Bir kadın aynı zamanda hem kariyer sahibi hem kendine güvenli hem de ofiste şık olamaz mı? Neden olmasın ki, ufak dokunuşlarla ve küçük zevklerle bu mümkün. Standartlaşmış kalıpların dışına çıkan günümüz kadınlarının ve hayatımıza renklerin yeniden girmesiyle beraber kadınlar artık ofiste sıkıcı ve tekdüze görünmek zorunda değiller. Aynı zamanda stil sahibi ve ciddi görünmenin de yolları var. Renklerin hayatımıza yeniden girmesiyle gözlerimizde bu değişikliğe alıştığı için siyah bir ceket altına giyilen farklı renkte pantolonları yadırgamıyoruz ya da tamamen siyah takım elbisemize uydurduğumuz kırmızı stilettolar gözümüze batmıyor.

Business adı altında mağazalarda ve vitrinlerde görmeye başladığımız tabiri caizse ciddi kıyafetler günlük hayatta dahi bayanların üzerinde yerlerini alıyor. Kombin yapmaktan korkanlar için ise internette pek çok öneriye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Modellerin ve seçeneklerin çokluğu ise tamamen artan talebin ürünüdür. Kadınların bu konuda yeterli model bulamasının sıkıntısıyla artan talep karşılığı, firmalar üretimlerini bu alanda artırmaktadırlar. Bugüne kadar bizler hep iş hayatında yetersiz kaynaklarımızla rahat ve aynı anda şık görünmeye çalıştık. Eğer elbise giymek istiyorsanız da dekoltesi orantılı etek boyu fazla kısa olmayan modelleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Artık bu alanda da modeller oldukça fazla. Evrak çantanızı seçerken bile stilinizi ortaya koyabilirsiniz. Artık iş yerinde babetlerle bile şık görünmenin yolları var. Seçenekler o kadar bollaştı ki kafanız karışmasın siz yine çizginizden şaşmadan size yakışan tercihler yapın. Aksesuar kullanın ancak gözü yoran aksesuarlardan uzak daha sade, daha şık aksesuarları tarzınızı yansıtan saatleri tercih edin. Artık kadınlar ufak dokunuşlarla ve fazla vakit ayırmaya gerek duymadan hem şık hem de başarılı olabiliyorlar. Her şeyden önce kendine değer veren kadınlar kendileri üzerinde emek harcıyor. Dış görünüşlerine önem veriyorlar. Kadınlar artık dış görünüşün her şey demek olmadığının ama bir şey demek olduğunun bilincindeler.

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *