«
gelinlik-sade-model

Her bayanın hayalini kurduğu gelinlikler, belki de en unutulmaz anların en büyük simgeleri olarak biliniyor. Bayanların hayatındaki en önemli dönüm noktalarından bir tanesi olan evlilik, güzel bir düğün ya da nikâh töreniyle ve bu törenlerde giyilen bembeyaz, göz alıcı gelinliklerle başlıyor. Saflığın, masumiyetin ve en güzel duyguların temsilcisi olan gelinlikler, ister hazır alınsın ister özel olarak diktirilsin, her zaman bayanların içine sinecek ve onlara unutulmaz anlarında en güzel şekilde eşlik edecek biçimde tasarlanıyor. Bunların en başında da sade gelinlik modelleri geliyor.

Bayanlar genellikle tasarım aşamasına katılsalar da sonuç ürün her zaman beklenenden daha göz alıcı ve etkileyici oluyor. Yalnızca bayanların kıyafet ve tarz anlayışına göre değil, düğün ya da nikâh töreninin konseptine göre de şekillenen gelinlik modelleri, tüm bu parametrelere göre oldukça sade ya da hareketli bir biçimde tasarlanabiliyor. Ancak son yıllarda düğün ve nikâh törenlerinde sadeliğe gidilmesiyle beraber bayanlar da gelinlik tercihlerini daha sade modeller üzerinden yapmaya başlıyor.
En sevilen gelinlik modellerinin giderek daha sade tasarımlar arasından çıkmaya başlamasıyla beraber tasarımcılar da bu konudaki anlayışlarını değiştirmeye başladılar.

Özellikle havuz başı ve kır konseptli düğün törenlerinde, aynı zamanda sade nikâh törenlerinde artış olmasıyla beraber sade gelinlik modelleri de giderek daha tercih edilir hale geldi. En sevilen sade gelinlik modellerinin başında uzun tüllerin altında saten bir astarla tasarlanan, üst kısmı ise yine sade ve parlak kumaşlarla tasarlanıp bele oturan, aynı zamanda sade bir tül duvakla tamamlanan tasarımlar geliyor. Bunun yanı sıra dizüstü, üst kısmı ise yandan askılı olan parlak ve sade gelinlik modelleri de en sevilen tasarımlar arasında yer alıyor. Kalem etek modelli gelinlik tasarımlarıysa şık ve zarif bir görünümün en önemli temsilcileri olarak biliniyor. Boyundan bağlanan, yazlık elbise formundaki sade gelinlikler de havuz başı konseptli düğünlerde sık sık tercih ediliyor.

gelinlik-sade-model-4 gelinlik-sade-model-3 gelinlik-sade-model-2

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *