«
2017-yazlik-erkek-ayakkabilar (4)

                     2017 erkek yazlık ayakkabı modelleri için birçok seçenek sunulmaktadır. Modellerin çeşitliliği yanında renk seçenekleri de oldukça fazladır. Bu yüzden erkeklerde yazın rahatlıkla istedikleri modelde ve konforda ayakkabıya sahip olabilecekler.

            Yazın sıcağıyla beraber ayaklarda terleme ve terleme sonucu oluşan kokularda beraberinde gelmektedir. Bu yüzden erkek ayakkabılarda aranılacak en önemli özelliklerden biriside ayakkabının hava alıyor olmasıdır. Yani delikli model ayakkabılarda bu özelliğe rahatlıkla sahip olunabilir. Erkek yazlık ayakkabılarına bu sene daha çok çeşitlilik gelmektedir. Bu seçenekler arasında yazlık süet ayakkabılar da yer almaktadır. Dış görünümü süet bir yapıya sahip olsa da iç kısmı oldukça rahat ve esnek yapıya sahiptir.

            Ayrıca erkekler için tasarlanmış olan yazlık bez ayakkabılar da tercihler arasındadır. Bu çeşitlerin yanı sıra spor ayakkabılar da oldukça önem taşımaktadır. Günlük olarak rahat ve konforlu olması yani ayakkabının içinin hava alıyor ve koku olmasını önlüyor olması da mühimdir. Terleme yapmadan kullanımı rahat olan bu tarz spor ayakkabılar da tercih edilmektedir. 2017 senesinin erkek spor ayakkabılarında daha çok seçenek bulunmaktadır. Hatta bu seçenekler arasında renk skalası da oldukça geniştir.

 

            Renkler arasında en çok tercih edilenler; beyaz, siyah, lacivert, kırmızı ve kahverengidir. Ayrıca bez ayakkabı modellerinde de renk seçenekleri oldukça fazladır. Bez ayakkabılar daha hafif ve esnek bir yapıya sahiptir. Kumaşı bezden olan bu ayakkabılar ayakların hava almasını sağlayarak terleme yapmasını önlemektedir.

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar