«
parfum-onerileri

Artık parfümlerinin arasında değerlendirmelerim sonucu en iyi ferahlığa sahip 10 erkek parfümünü sizin için nedenleriyle birlikte listeledim. Listemde 10 adet fresh erkek parfüm markası bulunuyor ve bu listem 2017 – 2018 yılları arasındaki güncel ve yeni parfümler içinden seçilmiş durumda.

Eğer siz de benim gibi agaç kokusundan ziyade fresh deterjan kokulu parfümlerden hoşlanıyorsanız eğer, daha çok temiz kokan parfüm markalarını seviyorsanız eğer size güzel önerilerim olacak. Size 30TL’den tutunda 400TL’ye kadar bir çok parfüm önerisinde bulunacağım ama bunlarda hedef aldığım konu tezelik ve çekiciliği aynı zamanda fresh olması yani kokladıkça koklanmak istenen bir parfüm olması.

Kimi parfümler çok fazla esans ve agaç aroması içeriyor bu kokular sıcak havalarda teriniz ile birleşerek insanlara hoş olmayan kokular yayıyorlar ve hiçbir bayanı etkileyemiyorsunuz ya da kimseye kokunuz ile hoş bir kalıcılık bırakamıyorsunuz.

“Parfüm kullanımındaki amaç kötü kokuları örtmek değildir, tamamen bir imzaya sahip olmaktır. “

Bu nedenle sakın üzerinizde kötü bir koku varsa parfüm sıkmayın bu sefer işler daha kötü olacaktır. Öncelikle hijyeninize dikkat edin ve stick ya da deodorant kullanın. Size tavsiyem kullandığınız kolaltı ürünleri kullandığınız parfüm kokusunun kategorisine yakın olsun hatta mümkünse aynı kokuya ait olsun böylelikle daha etkili bir kokunuz olur.

Gelelim parfüm listemize

Blade Cooler Erkek Parfümü 

Hiç inanmayacaksınız ama 30-40TL piyasa fiyatı olan bu parfüm herkes tarafından çok beğeniliyor.

Azzaro Chrome Temiz Kokan Erkek Parfümü

Calvine Klein Euphoria İntense Erkek Parfümü

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *