Facebook'ta Beğenmeyin Yorum Yapın | Moda izle Facebook'ta Beğenmeyin Yorum Yapın | Moda izle

Facebook’ta Beğenmeyin Yorum Yapın

Sosyal medya inanın insanları o kadar fazla tembelleştirdi ki, beyinler bile ambole oldu. Artık sosyal medya sitelerinde yazılan yazının içeriği ne olursa olsun altına bir beğeni konduruyor ve çekip gidiyoruz. Hiçbir şekilde kendi fikrimizi katmıyor, yorum yazmaktan kaçınıyoruz.

Halbuki yazının içeriğini okusak ve iyice anlayarak güzel bir yorum yazsak daha iyi bir elektrik yaratabiliriz. Kimimiz bir kaç cümleyle üzüntüsünü dile getiriyor, bir bakıyorum bir sürü kişi beğenmiş ama konu üzücü olduğu halde siz beğeniyorsunuz bu ne kadar doğru. Ancak kişinin üzüntüsüne empati yapabilmek adına altına onu anladığınıza dair küçükte olsa bir yorum bırakabilirsiniz.

Sosyal medya alanlarında hem yorum yazmaktan hem de beğenmekten kaçınmayın. İnsan ilişkilerinde başarılı olmanın yolu gülümsemenin yanı sıra konuşmaktan ve iletişim kurmaktan geçer.

Bir önceki yazımız olan Media Market İndirim Günleri %40 başlıklı makalemizde çalışan indirim kuponu, Media Market indirim günleri ve Media Market indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.