«
facebook-yorum-yap

Sosyal medya inanın insanları o kadar fazla tembelleştirdi ki, beyinler bile ambole oldu. Artık sosyal medya sitelerinde yazılan yazının içeriği ne olursa olsun altına bir beğeni konduruyor ve çekip gidiyoruz. Hiçbir şekilde kendi fikrimizi katmıyor, yorum yazmaktan kaçınıyoruz.

Halbuki yazının içeriğini okusak ve iyice anlayarak güzel bir yorum yazsak daha iyi bir elektrik yaratabiliriz. Kimimiz bir kaç cümleyle üzüntüsünü dile getiriyor, bir bakıyorum bir sürü kişi beğenmiş ama konu üzücü olduğu halde siz beğeniyorsunuz bu ne kadar doğru. Ancak kişinin üzüntüsüne empati yapabilmek adına altına onu anladığınıza dair küçükte olsa bir yorum bırakabilirsiniz.

Sosyal medya alanlarında hem yorum yazmaktan hem de beğenmekten kaçınmayın. İnsan ilişkilerinde başarılı olmanın yolu gülümsemenin yanı sıra konuşmaktan ve iletişim kurmaktan geçer.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Neden Açılmıyor - Akış Yenilenemedi Hatası - Çözüldü başlıklı makalemizde akış yenilenemedi hatası çözümü, instagram açılmıyor wifi ve instagram akış yenilenemedi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *