Google Reklamları 2020 Google Ads Kampanya Kodu 100₺ Değerinde | Moda izle Google Reklamları 2020 Google Ads Kampanya Kodu 100₺ Değerinde | Moda izle

Google Reklamları 2020 Google Ads Kampanya Kodu 100₺ Değerinde

Sizlere küçük bir jest yapmak istedim. Size google ads yani google adwords reklam kampanya kodu hediye etmek istiyorum.

Biliyorsunuz google reklamları sitenizi herkes tarafından bulunabilir hale getirmek için olmazsa olmazlardan birisi. Siz de 100₺ değerinde bir kupon kodu kullanarak google reklamlarına avantajlı bir giriş yapmak istiyorsanız eğer aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz. Daha fazla reklam kampanya kodu talebiniz olursa lütfen yorumlara yazın olabildiğince paylaşmaya çalışayım.

Google Ads ile işletmeniz için reklam verip direkt telefon alabilirsiniz. Google haritalarda daha çok bulunarak satışlarınızı arttırabilirsiniz. Ya da Google’nin ortak web sitelerinde resimli ya da yazılı reklamlarınızı göstererek bilinirliliğinizi arttırabilirsiniz.

Google reklamlara daha yeni mi başlıyorsunuz o halde bu linki kullanarak kayıt olup ayarları yapabilirsiniz; https://ads.google.com/intl/tr_tr/home/

100₺’lik kampanya kodu: 67NPM‑TLTLV‑EPWY.*

Bir önceki yazımız olan Yaparsın Aşkım 2020 Mülakatları Svalinn Hotel İzmir'de başlıklı makalemizde Yaparsın Aşkım 2020, Yaparsın Aşkım eleme ve Yaparsın Aşkım izmir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.