Gratis İndirim Günleri 2016

Herkes tarafından çok duyulmamış olsada ciddi bir kesimin bildiği Gratis aslında bir Watsons kopyası gibidir. Kozmetik ürünlerin satıldığı ve sürekli indirimlerin olduğu bir mağazadır. Çoğu zaman sürekli uygun kozmetik kremler ve makyaj ürünleri satar. Ayrıca Gratis 2015 kasım ayında % 50 indirim yapmaktadır.

Bunu duyanlar Gratis ne zaman indirim yapar diyerekten aramalarda bulunabilirler fakat Gratis’in 2015-2016 indirimli günleri ancak moda sitesinden yayımlanmaktadır. Biliyorsunuz neredeyse yılsonuna geldik, herkes Gratis’in yılbaşı indirimini ne zaman yapacağını ve ne kadar süreceğini bilmek istiyor. Ben de Gratis’in geçtiğimiz kasım ayındaki özel indirimlerinden yararlanarak 68TL’lik bir parfümü 34TL’ye aldım. Siz de Gratis 50 indiriminden faydalanmak istiyorsanız eğer bizim Gratis indirimli günler 2016 konumuzun altına konuyla ilgili düşüncelerinizi ve Gratis hakkında indirimli günleri takip etmek istiyor, promosyon haberleri bana da gelsin diyorsan eğer hemen bir yorum bırakabilirsin.

Ayrıca Gratis mağazalarından her yaptığın alışverişten sonra indirim ve para puan kazanmak istiyorsan eğer mutlaka Gratis kartı almalısın çünkü ciddi bir anlamda indirim günüymüş gibi fayda sağlıyor.

http://www.gratis.com.tr/

Bir önceki yazımız olan Saçlarda Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar başlıklı makalemizde 2016 yeni kadın saçı, 2016 yeni saç modelleri ve saç bakımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

“Gratis İndirim Günleri 2016” için 122 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.