İnditex İndirim Haziran & Temmuz 2017

 Biliyorum arkadaşlar İnditex 2017 indirim günlerini sormak için yazmaktan parmaklarınız koptu ama beklenen gün geldi ve 2017 Haziran & Temmuz ayına özel indirim günlerini sizlerle paylaşıyorum. Hepiniz Başta Zara olmak üzere tüm İnditex grubunun indirim günlerini merak ediyordunuz alın işte size yeni haberlerim var. 

 Haziran ayının sonuna özel İnditex grubunun indirimi yapılacak. Peki bu İnditex grubunun içine hangi markalar dahil ve hangileri indirim içerecek. 

İndirime girecek olan markalar: Zara, Bershka, Pull & Bear, Massimo Dutti, Stradivarius, Oysho, Zara Home, Tempe, Comditel, Z-fashion tüm markalar bu indirim günlerinden nasibini alacak. 

Peki indirim miktarı yüzde kaç olacak dersek eğer 40’lara kadar çıkacağını duydum operasyon müdürlerinden ama siz yine kesin olarak düşünmeyin çünkü daha da artacağa benziyor. İnditex indirim başlangıcını 29 Haziran 2017 tarihinde verecek. Beğendiniz sevdiğiniz etekleri, pantolonları, kıyafetleri, elbiseleri, etekleri aksesuar, ayakkabı ve çantaları almayı ihmal etmeyin. Çünkü neredeyse kışa kadar pek bir indirim beklenmiyor olsada sezon sonu ürünlerden indirimler gelecek. 

Söylediğim gibi ben de maili olan yorum yazan arkadaşların indirimlerden hemen haberi olurken ben de yorumu ve maili olmayanların indirimden en son haberi oluyor sonra diyorlar ki “off ya yine mi kaçırdım” eğer siz de indirimi kaçırmak istemiyorum diyorsanız mutlaka bana yazın. 

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

“İnditex İndirim Haziran & Temmuz 2017” için 2 yanıt

  1. Merakla merakla ve merakla zara ve inditex grubu indirimini bekliyorum, bı soylrntı 28 i ama öbür söylemtı 2 temmuz nolur yarın olsun. Ne zaman oldugunun kesın bılgısı var mı ve kac gun suruyor bu indirim lütfen cevaplayınnn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.