«
modaizle-indirim

Kuruluşu 1984 yılında dayana dünyaca ünlü İspanyol giyim mağazası Mango, uzun yıllardır ülkemizde faaliyetlerine devam ediyor. Mango da, diğer çoğu büyük giyim mağazası gibi Mango ilkbahar yaz indirim günleri düzenlemekte.

Mango ilkbahar yaz indirim günleri içinde bulunduğumuz 2017 yılı için 15 Haziran tarihinde başladı. Oldukça yoğun ilgi gören indirim günleri yine pek çok bayanın hayallerini süsleyen elbise, takı, etek, ayakkabı ve çanta gibi ürünlere ucuz fiyatlarla ulaşmalarına olanak sağlayacak. Mango ilkbahar yaz indirim günleri düzenlemesinin yanı sıra bazen de sezon ortası indirim günleri düzenlemekte. Mango sezon ortası indirim günleri belirli bir tarihe ve plana bağlı kalmayarak mağazanın müşterilerine yaptığı bir sürpriz niteliğinde.

İndirim Günlerinden Haberdar Olma

Mango ilkbahar yaz indirim günleri genellikle bir ay öncesinden çeşitli reklamlar ve tanıtım filmleriyle müşterilere duyuluyor. Bu sebeple, özellikle bayanlar ihtiyaçları olan giyim ürünlerini almak için indirim tarihini beklemeye başlıyorlar. Ancak unutulmaması gereken nokta bu indirimlerin sınırlı gün ve sınırlı ürünleri kapsayacak olmasıdır. Bu da çoğu zaman istedikleri ürünü alamayan bayanlarda hayal kırıklığı yaratmakta.

Mango ilkbahar yaz indirim günleri kapsamında indirim oranları nasıl? Mango ilkbahar yaz indirim günleri kapsamında her türlü üründe %50 ile %70 arasında indirim yapılıyor. Almak istediğiniz ürün için, indirim başlamadan önce araştırmaya başlayıp o ürünün indirime girip giremeyeceğini bilgisini almak, her mağazadan olmasa bile önemli semtlerde bulunan büyük mağazalardan mümkün olabiliyor.

Tabi ki indirimde olan ürünleri satın almak için muhakkak mağazaya gitmenize gerek yok. İnternet sitesi üzerinden de indirimde olan ürünleri satın alabilirsiniz. Ancak unutulmaması gereken bir nokta da özellikle indirim günleri esnasında, normal satın alma sürecinin internet üzerinden satın alma sürecinin önüne geçmesi. Çünkü indirim günlerinde ürünler çabuk tüketilmekte ve bu tüketim anı anına internet ortamına yansımamakta. Bu bakımdan internet üzerinden satın almaya çalıştığınız ürün aslında çoktan satılmış olabilir.

Mango ilkbahar yaz indirim günleri sayesinde bu yıl yine pek çok bayan sahip olmak isteyip de sahip olamadıkları ürünlere kolaylıkla ulaşabilecekler.

 

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *