Zara Haziran Ayı İndirimi 2017

 Evet kısa zamanda tekrar büyük indirim haberleriyle geleceğimi söylemiştim ve geldim. Kızlar Zara’nın bayram öncesi ve sonrası için büyük Haziran indirimi tarihi belli oldu. Peki Zara’nın 2017 Haziran ayına özel indirim günü ne zaman?

 Bu koskocaman soruya bir an önce cevap veresi gelmiyor insanın 🙂 ne de olsa bu indirim gününü hepimiz iple çekiyorduk ve sonunda İnditex grubunu ve Zara’yı kapsayacak Haziran yaz indirimi tarihi belli oldu. Bana sıklıkla mailler geliyor. Kızlar özellikle diyorlar ki Zara ne zaman indirime girecek, Zara mağazalarının Haziran, Temmuz indirim günleri belli oldu mu? Olunca ilk bize haber ver diyen kızlarda var tabi onları kıramıyorum bana buraya yorum yazan ve maillerini bırakan herkese mail atıyorum ve gece 00:00 itibari ile indirimleri bildikleri için faydalanabiliyorlar. 

 Geçtiğimiz günlerde çiçekli bir elbise beğenmiştim Zara’dan fiyatı 180TL’di. Haziran 2017 indirimi ile maksimum 100TL’ye alabilirim diye düşünüyorum eğer bedeni olursa mutlaka alacağım ve o ürünü kaçırmayacağım. Eğer siz de Zara mağazalarından giyiniyorsanız ve indirim günlerini ve indirim kuponu gibi şeyleri merak ediyorsanız Haziran İndirimini sakın kaçırmayın. 

Zara’nın Haziran ayı indirimi  02 temmuz 2017  pazar günü başlayacak, kaçırmamanızı tavsiye ederim kızlar…

Zara indirimi 02/07/2017 Pazar 00:00 hemen online alışverişten indirimli ürünleri alın sakın kaçırmayın. 

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.