«
iphone-6-kapak-resmi-modaizle

Telefon denince akla gelen Apple’nin yeni icadı iPhone 6, inanılmaz anlamda tutuldu ve insanların gözlerini kamaştırıyor. iPhone 6 cep telefonu çok ince ve şık ayrıca da hassas bir cep telefonu bu nedenle heran çizilebilir ve zarifliği nedeniylede yere düşürülebilir. Bizler ilerisini düşünerek, hani olurda telefonu satarsak diye telefonu kap ile kullanıyoruz. iPhone 6’nın o hoş görünümünü kaybetmemesi için şık bir telefon kabı bulmamız gerekiyor, yoksa o kadar verdiğimiz paraya yazık, tam 2349,00 TL.

Sizin de beğeneceğinizi düşündüğüm, apple iphone 6 için en uygun fiyatlı ve kaliteli ayrıca en moda telefon kaplarını sundum. Sizlerde bu telefon kaplarından esinlenerek kendinize iyi seçimler yapabilirsiniz. Telefon kapları bir çok sitede satılmakta fakat siz ekonomik ve ucuz iphone 6 telefon kabı istiyorsanız eğer yurtdışından buraya ürün gönderen firmaları kullanabilirsiniz. Örnek verecek olursak eğer Alibaba ya da eBay kullnılabilir. Bu tür online alışveriş siteleri üzerinden uygun fiyata Türkiye’de olmayan telefon kılıflarını satın alabilirsiniz. Telefon kılıfları, kapaklı, silikon ve sade özelliklere sahip olabilmektedir. Apple iPhone telefon kapları için son moda kılıfları araya bulmanız söz konusudur.

Sizlerde bizimle Apple iPhone 6 uyumlu telefon kılıfı örneklerinizi sayfamızın en altındaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Böylelikle hem siz fikir sahibi olursunuz hem de bu konu hakkında bilgi sahibi olmayan  isteye iPhone 6 severlerin de dikkatini çekmiş olursunuz. Bu arada hep iPhone 6 dedik ama unutmayın Plus modeli için moda olan kapaklar hakkında kusursuz bilgiler sunabiliriz. Ele en yatkın ve en kullanışlı binlerce telefon kılıfı için internet dünyası verdiğim linklerde mevcut. Tabi siz sahibinden.com ya da gittigidiyor.com gibi sitelerden de telefon kabı alabilirsiniz ama unutmayın orada satan insanlardan Alibaba Türkiye ya da eBay Türkiye gibi sitelerden alıp sizlere komisyonlu olarak satıyorlar.

 

iphone-6-en-moda-telefon-kaplari-modaizle (1)

 

iphone-6-en-moda-telefon-kaplari-modaizle (1)

iphone-6-en-moda-telefon-kaplari-modaizle (1)

iphone-6-en-moda-telefon-kaplari-modaizle (2)

iphone-6-en-moda-telefon-kaplari-modaizle (3)

iphone-6-en-moda-telefon-kaplari-modaizle (4)

iphone-6-en-moda-telefon-kaplari-modaizle (5)

iphone-6-en-moda-telefon-kaplari-modaizle (6)

Bir önceki yazımız olan Starbucks'a gidince hangi kahveyi sipariş ediyorsunuz başlıklı makalemizde Starbucks, Starbucks americano ve Starbucks dükkanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Gökalp

    Bu kıymetlı akıllı telefonlarımızı korumamız ve aynı zamanda bizlere şıklık katmak istiyorsak Buypasa adresinden girip kendinize birtane edinmenin tam vaktidir.