«
lcwaikiki_indirim-günleri-2015

Lc Waikiki Bornova Merkez’deki büyük binasını açtı. Açılışa özel indirimler sizi bekliyor. Sakın kaçırmayın. Lc Waikiki Bornova Merkez Hükümet Konağı karşısı.

Sanıyorum bir çoğumuzun bir pantolonu ya da bir tişörtü dahi olsa Lc Waikiki’den almışlığı vardır. Genelde casual pantolonları çok kullanışlı olduğundan bir çoğumuzun takibini kazandı. Lc Waikiki’nin indirimli günlerine genellikle çok ihtiyacınız yok çünkü hep uygun fiyatlara ürünler satılıyor. Bu nedenle lcw genellikle mağazalarının yoğunluğunu azaltmak adına Lc Waikiki web sayfası üzerinden özel indirim kampanyaları oluşturuyor.

Lc Waikiki her dönem çocuk ve yetişkin her tür kategoride modaya uyum sağlamaya çalışarak aynı zaman da fiyat ve kalite dengesini korumaya çabalayarak insanlara hizmet vermeye çalışıyor. Lc Waikiki, bir çok şehirde büyük mağazalar açıyor. Yurtdışından gelenlerin direkt Lc Waikiki mağazalarına akın ettiği söylentisi çok doğrudur, onları yurtdışından gelenler daha çok kalkındırıyor.

Eğer siz de Lc Waikiki kırmızı etiket kampanyalı indirim günlerinden haberdar olmak istiyorsanız eğer sitemizi takip edebilir konuya indirimi öğrenmek istediğinize dair yorum yazabilirsiniz.

Lc Waikiki’de şuan da %25 indirim vardır.

promation code: LCWBORNOVA


 

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *