«
kahve_alışkanlığı

Kahve dünyasının liderlerinden olan Starbucks, günümüz de bilmeyen kalmadı. Bugünkü sorumuz, Starbucks gittiğiniz de hangi kahveyi sipariş veriyorsunuz, her zaman aldığınız belli bir kahve var mı yoksa her gittiğiniz de değişik bir tadmı denemeyi seviyorsunuz?

Starbucks kahve şirketi işini disiplinle yapan kaliteli bir firmadır. Bu nedenle isim hakkını satmaz sadece kendi grubu üzerinden dağıtımını yapar. Starbucks kahve dükkanları tüm Türkiye’de mevcuttur, hayranları tarafından devamlı takip edilir. Peki ilk defa bir Starbucks kahvesi alacaksınız yanınızdaki kız arkadaşınız veya arkadaşlarınız buranın müdavimi. O halde siz Starbucks’dan hangi kahveyi sipariş edeceğinizi bilmiyorsanız eğer size bir kaç önerim var hem değişik bir şeyler arayanlar içinde öneri olabilir. Siz de benim gibi Starbucks kahvesini sert sevenlerdenseniz eğer Starbucks Americano’yu tavsiye ederim tam benlik hatta extra shot daha ilave ediyorum ve Guatemala kahvesini istiyorum böylelikle gerçek güzel bir kahve içiyorum. Faka siz serti sevmiyorsanız eğer size Latte öneririm.

kahve_alışkanlığı

Bir önceki yazımız olan Türkiye'nin En iyi moda blogger'leri 2020 başlıklı makalemizde 2020 en iyi blogger, en iyi moda blogger ve erkek blogger hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Gönül Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *