«
kığılı indirim günleri 2016

İşim nedeniyle sürekli takım elbise kullanıyorum ve yine işim nedeniyle gerçekten iyi takım elbiseler giymek zorundayım. Bu nedenle takım elbise alırken kaliteli, uzun ömürlü, çabuk kırışmayan, çabuk solmayan erkek takım elbisesi olmasına dikkat ediyorum.

Mutlaka bilindik markaları tercih ediyorum. Bu konuda senelerin tecrübesi Kığılı benim için vazgeçilmezlerden birisi. Çünkü kaliteli ürünlerini indirimli fiyatlara sunuyor. Geçtiğimiz günlerde http://www.n11.com/magaza/kigili mağazasından bir alışveriş yaptım. İlk başta gerçekten kafamda soru işareti vardı, herkes internetten takım elbise mi alınır. Nasıl çıkacak, bedeni uyacak mı diye beni tereddüte düşürdü. Taki ürün gelene kadar, özellikle ürünü N11.com kalitesiyle ve güvenirliliği aldığım için hiç tereddüt etmedim. Nasıl olsa aldığım Kığı takım elbisesini koşulsuz ve şartsız iade edebilirdim. Ayrıca neredeyse 1060TL’lik bir takım elbiseyi tam 189TL’ye aldım. Evet hepiniz fazlasıyla şaşırdınız ama bana inanın. Takım kargodan geldiğinde harika bir pakette geldi. İlk önce bir kolinin içinde sonrada orjinal kılıfında geldi. Tek bir yeri bile kırışık değildi hemen çıkarıp kullanmaya başladım. Sadece üstünüze göre pantolonun paçalarını yaptırmanız gerekiyor bunun dışında sorun yok.


Kigili TR


Size tavsiyem N11.com üzerinden Kığılı alışverişinizi yapmaktan çekinmeyin %100’den fazla indirimlerden yararlanabilirsiniz. Mağazalarda ve outletlerde olan indirimleri koştura koştura aramanıza hiç gerek yok siz de n11’e üye olun kığılı indirimli günleri cebinize gelsin.

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *