«
Kigili-indirimli günler

Kığılı’nın 2015 Nisan Mayıs Haziran aylarına özel ilkbahar yaz indirimleri başladı. Siz de yazın giyeceğiniz takımları şimdiden almaya başlayın çünkü yaz aylarına girmeden outlet indirimleri start verildi.

Takım elbiseler, kumaş pantolonlar denildiğinde ilk akla gelen Türkiye kaliteli tekstil kuruluşlarından biri olan Kiğılı çoğumuz kığılı diye okuruz ama doğrusu Kiğılı’dır özel günleri kampanyaları ve indirimleri hakkında en güncel bilgileri veriyoruz.

Bir takım elbiseyemi ihtiyacınız var ya da bir gömleğemi ihtiyacınız var, doğru adres Kiğılı’dır. Siz de doğrudan şaşmayın ve indirimli günleri kaçırmayın derim Kiğılı’daki. Kiğılı özel kırmızı etiketli fiyatları ve indirimli günleri, hediye çekleri ile ilgili aktif bilgi sisteminden görebilirsiniz. Kiğılı 2015 yılındaki en güzel takım elbise modellerini sizlere sunan Kiğılı ile indirimlerden haberdar olmanız için sitemiz üzerinde ya da, mail aracılığı ile haber verebiliriz.


Kigili TR

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *