«
Kim-Kardashian-2015-moda-onerileri-stil-tavsiyeleri (10)

Aslına bakarsanız hiçbir yeteneği olmamasına rağmen ünlü ve milyoner olanlarına arasına giren Kim Kardashian, moda konusunda giydiklerini fiziğine başarılı bir şekilde uyduruyor. Her yıl magazin gündemine hızla damgayı vuran Kim Kardashian, 2015 yılında da takipte kalmayı hedefliyor.

Gerek özel hayatı gerekse kameraların karşısında insanların ilgi odağı olabilmesinin en popüler nedeni, kalçası. Kalçasının normalden büyük olması herkesin dikkatini çekiyor. Böyle bir fiziğe sahip olupta giyinme konusunda zorlanmamak elde değil. Kim Kardashian, ünlüler arasında en güzel kombinleri yapan ve en iyi gardroplardan birine sahip olan bir kadın. Özelliklede fiziksel yapısı nedeniyle elbiselerini vucuduna uydurması ciddi bir başarı. Önceleri hamile kaldığı sıralarda bile bunu yapıyordu. İstediği yerleri gözünüze sokuyor fakat dikkatini çekmek istemediği yerlerini iyi gizliyor. Biz de buna Kim Kardashian’ın stil sırları diyebiliriz. Stil konusunda herkese örnek olmayı başaran Kim Kardashian, 2015 yılının ünlüler kombininde de uzman olarak gösteriliyor. Yani bir moda sitesi yapsa sanırım dünyanın en çok ziyaret edilen sitelerinden biri olabilir. Kim Kardashian sokak modası ve stili konusunda da uzman spora çıktığı zaman sokakta da dikkatleri üzerine çekiyor yani Kim Kardashian modası sokak modası konusunda da bir hayli başarılı.

Eğer kendinize bir gardrop modacısı, moda blogger, moda sitesi, stil danışmanı arıyorsanız eğer Kim Kardashian modasını takip etmenizde yarar görüyorum. 2015 yılında da yaptıklarından söz ettirecek olan stil uzmanı Kim Kardashian, sizi yine şaşırtmaya devam edecek.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *