«
koton_indirimli-günler

                       1988 yılından itibaren başta Türkiye olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde hizmet veren Koton şu anda dünya genelinde 434 mağazası bulunmakta. Bayanlar kadar erkeklerin de ilgisini çeken ürün çeşitleri bulunan Koton yılın belirli dönemlerinde çeşitli koton indirim günleri düzenlemekte. Bu sene Koton yaz indirim günleri ne zaman?

Koton yapmış olduğunuz alışverişlerinize de çeşitli hediye kuponları vererek bundan sonraki alışverişlerinizde de sizlere indirim imkanı sunuyor. Bu sayede ne kadar çok alışveriş yaparsanız o kadar çok indirim hakkı da elde etmiş oluyorsunuz. Dilerseniz bu kuponları biriktirebilir, dilerseniz de hemen yeni bir ürün alıp bu kuponları kullanabilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken nokta her indirim kuponunun bir kullanım süresi olmasıdır. Süresi geçmiş kuponlarınızı yapmış olduğunuz alışverişlerinizde kullanmanız mümkün olmuyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da özellikle Koton yaz indirim günleri ne zaman olacağı alışveriş meraklılarının cevabını aradığı sorulardan bir tanesi. Bundan önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl Koton yaz indirim günleri ne zaman olacağı merak konusuydu. Temmuz ayının ilk haftası içinde başlayacak. Ancak Koton yine Ramazan Bayramı süresince bazı ürünlerde indirim yapmayı amaçlıyor.

Koton Yaz İndirim Oranları Ne Kadar?

Koton yaz indirim günleri boyunca %30 ile %50 arasında indirim fırsatları sunmakta. Bu fırsatlar hediye kuponlarında ise genellikle yaptığınız alışverişin fiyatına göre değişiyor. Yaptığınız her 150 lira ve üzeri alışverişe 30 lira, 200 lira ve üzeri alışverişe 40 lira, 250 lira ve üzeri alışverişe 50 liralık hediye kuponu kazanıyorsunuz. Gördüğünüz gibi alışverişleriniz arttıkça kazancınız da o kadar artıyor.

Koton, yaz indirim günleri esnasında çeşitli anlaşmalı olduğu banka müşterilerine de o bankanın kartıyla yapılan alışverişlerde indirim sağlıyor. Örneğin Bonus Kart ile yapılan alışverişlerde %20 oranında bir indirim yapılmakta.

Koton indirimlerinden faydalanmak için muhakkak bir Koton mağazasından alışveriş yapmanıza gerek yok. Koton web sayfası üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde de indirim kazanma hakkınız mevcut. Ayrıca Koton’un internet sayfasında fırsatlar bölümü altında da sürekli olarak güncellenen ürünler oldukça cazip indirimlerle satılmakta. Bu indirim oranları zaman zaman %70 oranına yaklaşmaktadır.

Koton yaz indirim günleri ile ilgili ayrıntıları Koton internet sayfası ve sosyal medya üzerinden takip etmek mümkün.

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *