«
Stefanel-indirim_günleri-2015-2016

Stefanel’ın İlkbahar/Yaz aylarına özel çok güzel bir kataloğu şimdiden hazırlandı ve mağazalarına dağıtıldı. 2015 yılının Nisan Mayıs Haziran aylarında çok geç kalmadan siz de bir Stefanel mağazasına gelin ya da web sitesinden özel indirimli günlerinden yararlanma fırsatını kaybetmeyin. Şuanda Stefanel markasında yaz aylarına girişe özel son moda sezon ürünlerinde %20′ ve üstü indirimler başladı.

Stefanel mağazalarının özgün kıyafetler tasarladığını hepimiz iyi biliyoruz. Gerek tasarım gerekse de duruşlarıyla göz kamaştırıyor. Bir İtalyan markası olan Stefanel, İtalya’nın serin modasını ülkemize getirmiş gibi görünüyor. Neredeyse bayanların stil danışmanı haline gelen Stefanel, bir çok takipçi tarafından takip ediyor. Stefanel’ın moda sitesi üzerinden de modelleri seyretmek mümkün.

Kış aylarındayız ve genellikle koyu renkler moda. Stefanel’da bu ayrtınıyı fazlasıyla dikkate almış ve mağazaya girince koyu renkler dikkati çekiyor. Gerek siyah gerekse de gri renklerle döşenmiş vitrinler gözleri dolduruyor. Stefanel ile günümüz modasına ayak uygurarak şık bir duruş kazanabilirsiniz. Aralık, Ocak, Şubat ayları dahil Stefanel %50’den başlayan özel kırmızı etiket indirimleri yapıyor. Siz de mağazaları gezerek indirimleri değerlendirebilirsiniz. Stefanel’ın indirim günleri bu aralar sizleri bekliyor ayrıntılar için alta yorum yazarak bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *