«
Lc Waikiki 2016 indirimli günler

1985 yılından beri ülkemizde hizmet veren LC Waikiki firması hemen hemen her giyim firması gibi yılın belli dönemlerinde çeşitli kampanyalar ve indirim günleri düzenlemekte. Peki, LC Waikiki yaz kampanya ve indirimleri bu yıl hangi tarihler arasında olacak?

LC Waikiki’nin düzenlediği kampanyalar genel şirketin belirlediği bir marka için olmakta. Bu kampanyalar gerek LC Waikiki internet sitesi üzerinden gerekse sosyal medya organları aracılığıyla insanlara duyurulmakta. LC Waikiki kampanyalarından anında haber olmak istiyorsanız şirketin sosyal medya sayfalarını takip edebilirsiniz.

LC Waikiki yaz kampanya ve indirimleri dahilinde şu anda Etriel marka takılarda kampanya uygulanmakta. Bu kampanya 31 Temmuz tarihine kadar geçerli olacak. Kampanya’da dikkat edilmesi gereken en önemli husus sadece Türkiye içinde geçerli olmasının yanında, kişilerin internet mağazası ve mobil uygulamalar kullanılarak da yararlanabilecek olmalarıdır. Çoğu giyim mağazası kampanyalarına internet mağazalarından yapılan alışverişleri dahil etmezler. Bunun sebebi ise kampanya sürecinde ürün stoklarının sınırlı olması ve aynı anda aynı ürünü farklı kişilere satmaktan kaçınılmasıdır.

Yaz Sezonu İndirim Oranları Ne Kadar?

LC Waikiki yaz kampanya ve indirimleri şu anda halen devam etmekte. Bu indirimler %70’e varan oranlarla müşterilere sunulmakta. Bu indirimler sadece LC Waikiki’nin internet sitesi üzerinden yapılan alışverişler için geçerli. Bu bakımdan herhangi bir LC Waikiki mağazasına gittiğinizde bu indirimlerden faydalanma şansınız mevcut değil. Bu sayede şirket internet satışlarını da daha cazip hale getirmeyi amaçlamakta.

LC Waikiki çeşitli kampanya ve indirimleri her daim yaptığı için bunları için bir tarih vermek doğru değil. Ancak alışılagelmiş şekilde olarak yaz aylarına denk gelenlere yaz kampanyası, kış aylarına denk gelenlere de kış kampanyası olarak adlandırılmaya devam ediliyor. Bu kampanya ve indirimlerden zamanında haberdar olmak için şirketin sosyal medya hesaplarını takip etmeniz yeterli olacaktır.

Bunların dışında LC Waikiki yine belli dönemlerde İndirim Kuponu Hediyesi ile müşterilerine alışverişlerinde indirim imkanı sağlıyor. Bu kuponlar belli bir fiyatından üzerinde alışveriş yaptığınızda sizlere veriliyor. 25 Haziran tarihine kadar 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL’lik hediye kuponu kazanabiliyorsunuz.

Ayrıca, çeşitli bankaların kredi kartlarıyla alışveriş yaptığınızda yine indirim kuponu kazanıyorsunuz.

 

Bir önceki yazımız olan Massimo Dutti 2023 - 2024 indirim günleri açıklandı başlıklı makalemizde Massimo Dutti, Massimo Dutti indirim günleri ve Massimo Dutti indirim kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *