«
nespresso-on-ice

 Nespresso artık sıcak kahvenin yanısıra soğuk kahve seçenekli kapsüllerde sunmaya başladı. Sürekli yenilikçi tavrı ile kahve severleri mutlu eden Nespresso Leggero on Ice soğuk kahve kapsül seçeneği ile gündemde. Leggero on Ice aslında çok sert bir kahve değil evde kolaylıkla hazırlamanız için tasarlanmış hafif ve yumuşak içimli bir kahve denemekte yarar var hemen bir kutu sipariş edelim. 

Leggero on Ice

 Leggero on Ice kahvesinin ana vatanı Kenya ve Kolombiya. Kahvenin aroması meyvemsi bir aroması var ve hafif bir kavrulma işlemi gördüğü için sert bir tadı bulunmuyor o nedenle fazlasıyla tercih edilebilir. Bu şimdi insanın kafasına bir çok soru işareti getiriyor. Sert kahve severler için uygun mu tartışılır. Leggero on Ice kahvesi nespresso.com’da 10 adedi 30,38TL’den satışa sunulmuş. Yurtdışında ise 4 Euro’dan satılıyor. Türkiye’de 30TL’ye satılan ürün yurtdışında 16TL’den satılıyor neredeyse %50 bir artış var ama olsun kahve seviyoruz azda olsa içiyoruz. Sipariş için tıklayınız…

 

Bir önceki yazımız olan Nespresso Kapsül Nereden Alabilirim başlıklı makalemizde çok moda, kahve kapsülü satın almak ve moda hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *