Madame Coco İndirim Günleri 2016

Bir çok ev eşyasını bulduğumuz, alternatif dekoratif ürünler ile tanıştığımız gerçekten hoş mağazalar grubu Madame Coco. Çoğumuz tam olarak bilmese de azda olsa mutlaka bir içeriye girip uğramışızdır. Ya bir biblo almışızdır ya da banyomuza bir paspas. Fakat Madame Coco öyle bir mağaza ki aslına bakarsanız bir çok şey sanki tasarımından ötürü pahalı gibi duruyor ama öyle değil.

Özellikle indirimli günlerini yakalarsanız evinize çok şık şeyler alabilir ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Öyle bir mağaza düşünün ki, evlenmeden önce tüm çeyizinizi tamamlayabilirsiniz. O kadar güzel kırlentler bile 9,99TL civari fiyatlarla satılıyor. Bornoz, havlu ve banyo takımları 49,99TL civarında ve sürekli indirim günleri mevcut. Konunun içindeki resimlere tıkırdatarak siz de indirimli günlerden yararlanabilirsiniz.


MadameCoco TR

Madame Coco’nun 2016 yılında Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında 15 günde bir yapılan %50’ye varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.MadameCoco TR

Bir önceki yazımız olan 2016 Yazlık Bayan Tişört Modelleri başlıklı makalemizde 2016 indirimli Tişört Modelleri, 2016 Tişört Modelleri ve indirim günleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.