«
Madame Coco indirim günleri

Bir çok ev eşyasını bulduğumuz, alternatif dekoratif ürünler ile tanıştığımız gerçekten hoş mağazalar grubu Madame Coco. Çoğumuz tam olarak bilmese de azda olsa mutlaka bir içeriye girip uğramışızdır. Ya bir biblo almışızdır ya da banyomuza bir paspas. Fakat Madame Coco öyle bir mağaza ki aslına bakarsanız bir çok şey sanki tasarımından ötürü pahalı gibi duruyor ama öyle değil.

Özellikle indirimli günlerini yakalarsanız evinize çok şık şeyler alabilir ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Öyle bir mağaza düşünün ki, evlenmeden önce tüm çeyizinizi tamamlayabilirsiniz. O kadar güzel kırlentler bile 9,99TL civari fiyatlarla satılıyor. Bornoz, havlu ve banyo takımları 49,99TL civarında ve sürekli indirim günleri mevcut. Konunun içindeki resimlere tıkırdatarak siz de indirimli günlerden yararlanabilirsiniz.


MadameCoco TR

Madame Coco’nun 2016 yılında Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında 15 günde bir yapılan %50’ye varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.MadameCoco TR

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *