Massimo Dutti Yaz İndirim Günleri | Moda izle Massimo Dutti Yaz İndirim Günleri | Moda izle

Massimo Dutti Yaz İndirim Günleri

Dünyaca ünlü İspanyol giyim ve aksesuar markası Massimo Dutti tüm dünya genelinde pek çok mağazasıyla 1985 yılından beri hizmet vermekte. Bu markayı sevenler her yıl Massimo Dutti yaz indirim günlerinin gelmesini iple çekiyorlar.

 

Massimo Dutti kendine has özel tasarımları olması ve her müşterisine ayrı ayrı önem vermesi sebebiyle oldukça elit bir müşteri kitlesine sahip. Öyle ki baz kişiler kendilerine özel tasarımları Massimo Dutti markasıyla ürettirebiliyorlar. Bu da şirketin isteyen müşterilerine onların siparişleri üzerinde üretim yapması anlamına geliyor.

 

Massimo Dutti yaz indirim günleri geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Haziran ayının son haftası başlayacak. Elbette ki Massimo Dutti’nin indirim günleri sadece yaz aylarıyla sınırlı değil. Bunun dışında bir de yeni yıl öncesinde indirim günleri düzenleyen firma aynı zamanda babalar günü, anneler günü, dünya kadınlar günü, sevgililer günü gibi çeşitli özel günler için de kampanyalar düzenlemekte ve indirimler yapmakta.

 

Massimo Dutti yıl içinde bazen kısa süreli indirimler de yapabiliyor. Bu indirimler bazen 2-3 gün sürdüğü gibi bazen sadece günlük de olabiliyor. Bu bakımdan bu kısa süreli indirimleri kaçırmamak adına gerek Massimo Dutti sosyal medya sayfasından, gerekse yazılı ve görsel medya üzerinden indirim günlerini takip edebilirsiniz.

 

Eğer daha önce Massimo Dutti’den alışveriş yaptıysanız tüm kampanyalardan, indirim günleri tarihlerinden ve özel günler için sunulacak tekliflerden SMS yoluyla haberdar edileceksiniz. Daha önce alışveriş yapmış olanlar genellikle sosyal medya ve diğer yayın organlarından çok önce SMS yoluyla bilgilendirme mesajı almaktalar. Bu da Massimo Dutti’nin eski müşterilerine göstermiş olduğu bir ayrıcalık. Çünkü en önce kimin haberi olursa, onun istediği ürünü alması stoktaki ürün adetlerini de göz önünde bulundurarak daha mümkün olacaktır. Eğer içinizde indirime girmesini beklediğiniz ürünün tükenebilmesine dair bir endişe varsa indirim günlerini beklemeden almak her zaman için mantıklı olacaktır. Çünkü indirim günlerinde kişinin istediği ürünü alması biraz da o ürüne olan talep, dolayısıyla şans ile de ilgilidir.

 

Massimo Dutti yaz indirim günlerinden %70’e varan oranlarda indirimlerle karşılaşmak mümkün.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.