«
massimo-dutti-indirim-gunleri

Massimo Dutti kendine has özel tasarımları olması ve her müşterisine ayrı ayrı önem vermesi sebebiyle oldukça elit bir müşteri kitlesine sahip. Öyle ki baz kişiler kendilerine özel tasarımları Massimo Dutti markasıyla ürettirebiliyorlar. Bu da şirketin isteyen müşterilerine onların siparişleri üzerinde üretim yapması anlamına geliyor.

Dünyaca ünlü İspanyol giyim ve aksesuar markası Massimo Dutti tüm dünya genelinde pek çok mağazasıyla 1985 yılından beri hizmet vermekte. Bu markayı sevenler her yıl Massimo Dutti yaz indirim günlerinin gelmesini iple çekiyorlar.

Massimo Dutti ‘nin 2021 yaz indirimi 30 haziran 2021 tarihinde gerçekleşecek. İndirim ne zaman diye merak edenlere duyurulur. 

Massimo Dutti yaz indirim günleri geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Haziran ayının son haftası başlayacak. Elbette ki Massimo Dutti’nin indirim günleri sadece yaz aylarıyla sınırlı değil. Bunun dışında bir de yeni yıl öncesinde indirim günleri düzenleyen firma aynı zamanda babalar günü, anneler günü, dünya kadınlar günü, sevgililer günü gibi çeşitli özel günler için de kampanyalar düzenlemekte ve indirimler yapmakta.

 

Massimo Dutti yıl içinde bazen kısa süreli indirimler de yapabiliyor. Bu indirimler bazen 2-3 gün sürdüğü gibi bazen sadece günlük de olabiliyor. Bu bakımdan bu kısa süreli indirimleri kaçırmamak adına gerek Massimo Dutti sosyal medya sayfasından, gerekse yazılı ve görsel medya üzerinden indirim günlerini takip edebilirsiniz.

 

Eğer daha önce Massimo Dutti’den alışveriş yaptıysanız tüm kampanyalardan, indirim günleri tarihlerinden ve özel günler için sunulacak tekliflerden SMS yoluyla haberdar edileceksiniz. Daha önce alışveriş yapmış olanlar genellikle sosyal medya ve diğer yayın organlarından çok önce SMS yoluyla bilgilendirme mesajı almaktalar. Bu da Massimo Dutti’nin eski müşterilerine göstermiş olduğu bir ayrıcalık. Çünkü en önce kimin haberi olursa, onun istediği ürünü alması stoktaki ürün adetlerini de göz önünde bulundurarak daha mümkün olacaktır. Eğer içinizde indirime girmesini beklediğiniz ürünün tükenebilmesine dair bir endişe varsa indirim günlerini beklemeden almak her zaman için mantıklı olacaktır. Çünkü indirim günlerinde kişinin istediği ürünü alması biraz da o ürüne olan talep, dolayısıyla şans ile de ilgilidir.

 

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Gönül Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *