«
Tarayıcı-Virüsleri-Nasıl-Temizlenir

Son zamanlarda hızla artan tarayıcı virüslerine bir yenisi daha eklendi. Portalsepeti browser virüsü kullanıcıları çileden çıkartıyor. Artık kullanıcılar portalsepeti virüsünü nasıl bilgisayarımdan silebilirim diye delirircesine yöntemler arıyorlar. Çünkü bu öyle bir tarayıcı virüsü ki Windows XP, Windows 7, Windows 8 tüm sürümlerdeki Chrome, Mozilla, Explorer tüm tarayıcılara yapışıyor ve bir sayfa oluşuyor bu virüsü kolayca silmek için devam aramalar yapıyoruz.

Portal sepeti aslında kullanıcı dostu bir amaçla yapılmışta olsa insanları çileden çıkarıyor sonuçta herkes kendi tarayıcısında istediği kısayolları oluşturabiliyor. Bu portalsepeti eklentisi ise kendiliğinden ekleniyor ve yapışıyor. Siz silmek istesenizde kolayca silemiyorsunuz çünkü portal sepeti virüsünü üretenler insanların kolaylıkla silmesini istememişler. Bundan kar ve gelir elde etme amacıyla yaptıkları için bilgisayarımdan silinmiyor.

Bu tarayıcı sayfası bilgisayardan silmek için aslında hiçbir şey kullanmanıza gerek yok tek yapmanız gereken bir kaç adım. Bu bir kaç adımda portalsepeti virüsünü silebiliriz. Öncelikle Başlata girin ordaki arama sekmesine Mozilla yazın yukarıda mozillayı gördüğünüzde üstüne sağ tıklayın ve kısayol bölümün altında bir uzantı var o uzanta denden işaretine kadar doğru ama ondan sonra o virüsü yönlendiren sayfanın adresi yazıyor. Sizin yapmanız gereken o sayfayı kaldırmak ve o şekilde kaydetmek hepsi bu. Herkese bol şans.

portalsepeti-virüsü-nasıl silinir

Bir önceki yazımız olan Bugün Facebook Neden Açılmıyor başlıklı makalemizde bugün facebook açılmadı, facebook ve facebook açılmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *