«
all-in-seo-pro-farkları

Web sistemlerinden biri olan Wordpress’in en başta gelen eklentilerinden biri olan All in seo eklentisi ücretsiz olarak indirilebilmekte ve kullanılmakta neredeyse indirmeyen kalmadı. Herkesin kafasında seo açısından daha iyisi olsun fikri var. Bu açığı All in seo eklentisi çok iyi kullanmış ve pro sürümü sunmuş. Bununla birlikte ücretsiz sürüm ile pro sürüm arasında bir takım farklar sunmuş. Böylelikle all in seo pro eklentisi daha kullanışlı daha kapsamlı bir hal alıyor.

Peki all in seo pro ile all in seo free arasında gerçekten bir fark var mı, yani web siteme seo açısından bir fayda sağlayacak mı? All in seo pro eklentisi sitemi google de daha ön sıralarda çıkaracak mı? Ya da daha kaliteli bir web sayfasına sahip olabilecek miyim. Gibi soruların cevabını hemen verelim.

all-in-seo-pro-farkları

Yukarıdaki özelliklerden de göreceksiniz aslında çok büyük farklar yok Genel Ayarlarlar bölümü tamamen aynı. Özellikler bölümünde ekstradan XML Sitemap, Video sitemap, Sosyal Meta gibi bir takım ek özellikler var. Bunları başka eklentilerle zaten temin edebiliyoruz. Genel özelliklerde de bir değişiklik olmaması bize seo açısından ekstra bir destek sağlamıyor bu nedenle sitemiz için all in seo pro sürümünü almamız gerekmiyor.

all-in-seo-ne-fark-var

Bir önceki yazımız olan Bugün Facebook Neden Açılmıyor başlıklı makalemizde bugün facebook açılmadı, facebook ve facebook açılmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Esra Mancını

    Güzel Paylaşım Teşekkürler…