«
youtuber

Bu aralar moda youtube için vidyolar çekip yayınlamakta. Özellikle siz de bir konuya fazlasıyla hakimseniz ve o konu hakkında vidyolar üretip içerikler yayımlayabiliyorsanız para bile kazanabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken bir kaç şey var. Youtube için kaliteli vidyolar çekmek için kaliteli bir telefon (Örn. iPhone 6s)  ayrıca tripot, son olarakta imovie programı.

Eğer bunların hepsine sahipseniz 4 dakikayı geçmeyecek profesyonel vidyolar hazırlayın. Örneğin dikiş dikmekten mi anlıyorsunuz. Bir oya kenarı dikişinizi vidyoya çekin ve nasıl yapılır anlatın. Vidyonuz gerek görüntü kalitesi gerek geçişleri gerekse de sesi izlenebilir olsun. Bundan sonra youtube ye vidyonuzu yükleyebilirsiniz. Hemen ardından da vidyonuz binlerce kişi tarafından izlenir ve siz de bir youtuber olabilirsiniz. Eğer tutarsanız çok para kazanabilirsiniz.

Gerekli olan tüm detayları bir arkadaşım nasıl youtuber olunur bölümünde anlatmış buradan bakabilirsiniz…

 

Bir önceki yazımız olan Suriye Sınırına Akıllı Kule ve Beton Duvarlar başlıklı makalemizde berlin duvarı suriye, duvar ve suriye akıllı duvar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *