«
res1

  Kuşkusuz bir siyah çantayı yüzlerce hatta binlerce kıyafetle kombin yapabilirsiniz. Kombinlerimizde çanta krizlerinde durum kurtaran siyah çantayı sizler için dört farklı kıyafet ile kombinledim. Bu kombinler sizler için örnek olacak, bu sayede tarzınıza tarz, şıklığınıza şıklık katacaksınız.

res1

Yazımda Chloe marka siyah çantanın dört farklı kombinini göreceksiniz. Günlük kıyafetlerinizde seçebileceğiniz siyah deri ceket, bordo kol detaylı kısa bluz, yüksek bel pantolon ile son derece uyumlu kıyafet tercihini, botlarla tamamlayabilirsiniz. Yüksek bel pantolon ve ceketin uyumu çok tarz bir hava katarken ayakkabıdaki bordo tonlamalar ise seçtiğim bordo bluz ile uyumu göz alıcı yapacaktır.

res2

Bir diğer kombin ise Chloe marka çanta ile günlük kombinlerinizde tercih edebileceğiniz çok şık kıyafetlerden oluşmaktadır. Sonbahara yakışacak renkleriyle çizgili elbise ve elbise çizgilerinin renklerinden olan gri uzun ceket, topuklu bot, Michael Kors bileklik ile gözler üzerinizde olacak. Bu kombinde saçlarınıza ise doğal bukleler yaparsanız gerçekten şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Eğer küpe de kullanacaksanız saçlarınızı topuz yapmanızı öneririm.

Size ilham verecek olan üçüncü kombinimde siyah çanta ile tercih edebileceğiniz ve uzun boya sahip hanımlara çok yakışacak elbise yer alıyor.

res3

Size ilham verecek olan üçüncü kombinimde siyah çanta ile tercih edebileceğiniz ve uzun boya sahip hanımlara çok yakışacak elbise yer alıyor.

Chloe çantaya çok hoş renkleriyle şifon elbise, elbisedeki renklere uygun küpeler ve elbisenin ayakkabısı olan topuklu sandaletler çok yakışacaktır.

res4

 

Son ve dördüncü kombin ise yine günlük giyimlerde kullanacağınız etek, gri bluz ve atkı ile muhteşem olacak ve seçtiğim ayakkabı ile uyumu tamamlayacaksınız. Kuşkusuz tek bir siyah çanta birçok kombine uyar. Önemli olan bu kombinlerin sizi şık ve tarz göstermesidir. Şık ve tarz görünmek kesinlikle vücut tipinize uygun kıyafetler seçmelisiniz. İkinci altın kural ise renk uyumudur. Renk uyumu sayesinde kusursuz görünebilirsiniz. Üçüncüsü ise vücudunuzu iyi tanıyıp saklamak istediğiniz bölgeleri başarılı bir şekilde gizleyip ön plana çıkarmak istediğiniz bölgeleri ise belirginleştirmektir. Örneğin birçok hanımın basen sorunu vardır. Bu kategoride olan hanımlar basen bölgelerini gizleyip belinin inceliğini ön plana çıkaracak kıyafetler giymelidirler. Kısaca ve fikrimce moda, popülaritesi olan kıyafetler değil size yakışan kıyafetlerdir.

Yazar: Sema Demiralay

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *