«
moda-blogger

Günümüzün modası blogger, yani kendi bloğunu yazan modacılar. Moda bloğu takipçileri ciddi anlamda sıkı takipçiler ile üreticisinin hakkını veriyorlar. Moda ile alakalı güncel veriler sunarken aynı vakit da hayatlarından alıntılar yaparak resimler paylaşıyorlar. Gerek en iyi erkek blogger, gerekse en iyi kadın blogger’ler olsun hepsi bu işi en iyi şekilde gerçekleştirmek amacıyla kalitelerini yükseltme çabası amacıyla giriyorlar. Bu iş ne kadar özverili olunursa olunsun kesinlikle ekonomik duruma da bakıyor. Çünkü takipçileriniz sizi daima değişik görmek istiyorlar, bu sebeple sürekli üretmeniz gerekiyor.

moda-blogger

Ne kadar üretken olursanız bu alemin içersinde o kadar var olursunuz. Moda blogger sürekli güncel tutmalı ve veriler girmelisiniz. Moda blogları konusu ile ilgili içeriğiniz ne kadar içten ve gerçekçi olursa şayet takipçinizde o kadar çok olur. Unutmayın ne kadar çok takipçi o kadar çok sponsor demek, ne kadar çok sponsor o kadar çok para demek :)

Moda blogger‘larının en iyilerine örnek vermemiz gerekirse eğer; Fulya Zenginer, Gülnihal Eren ve Moda izle sanırım en tanınan ve en çok takip edilen moda bloggerlarından biri.

Herkese bol şans…

Bir Cevap Yaz

Moda Hakkında

avatar

Moda

Moda hakkında yazmayı çok seviyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *